Nieprzeczytane posty

Re: Gdzie jechać samemu? (Polska)

11
Nie wiem, ale ja lubię samemu jezdzić w góry albo do Krakowa. Do Krakowa chyba jednak bardziej, bo góry samotnie bywają niebezpieczne. A Kraków ma tez klimat do rozmyślań, ale i jest taki otwarty, że nieważne że jedziesz samemu, na pewno złapiesz kontakt z kimś. Mam też stały hotel w Krakowie, w którym dobrze się czuje, wiec tym bardziej - Best Western Efekt Express, bardzo miła obsługa, nowocześnie, dobra kuchnia :)

Re: Gdzie jechać samemu? (Polska)

13
Ja Bukowinę Tatrzańską polecam. Tam o każdej porze roku jest pięknie. Mnóstwo ciekawych miejsc i szlaków w okolicy. Masz tam też świetny hotel Harnaś. Bardzo luksusowe miejsce, idealne dla dorosłych. Jest to jeden z niewielu (jeśli nie jedyny) hoteli w tamtych rejonach, gdzie przyjmowani są tylko dorośli goście. Nie ma dzieci więc cisza, spokój i relaks gwarantowane. Ja cenię sobie takie miejsca. Do tego masz restaurację na miejscu, bar itp. Ja polecam. Rzuć okiem na ich stronę www. Jestem pewna, że Ci się spodoba.

Re: Gdzie jechać samemu? (Polska)

16
Bukowina to faktycznie ciekawa opcja na spędzenie wakacji, urlopu, pod warunkiem iż gustujemy w tego typu klimatach, niektórzy wolą właśnie plaże oraz Bałtyk. Wszędzie możesz spędzić ten czas aktywnie i wyciszyć, zrelaksować się zdobywając górskie szczyty lub spacerując po plaży. A może warto rozdzielić urlop i wybrać się na kilka dni w góry a 2-3 wypocząć nad morzem?
www.ApartamentywKarpaczu.eu - Witaj w Karpaczu. Wynajmij odpowiedni dla siebie apartament.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gdzie jechać w”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 38 gości