Nieprzeczytane posty

Re: Gdzie jechać samemu? (Polska)

41
Od siebie polecam Augustów i jego slynny kanal. Jak ktos lubi czarna turystyke to polecam kaplicę grobową Truszkowskich. Kolejna propozycja to Babia Góra a tam: Babiogórski Park Narodowy dla krajobrazów i tras pieszych oraz Zawoja, jest to przepiekna wies. Kolejne perelki to:

Frombork, Malbork, Góry Świętokrzyskie ( opcja na dluzej niz 2 dni) a tam: miasteczko Bodzentyn oraz Świętokrzyski Park Narodowy. Jesli odwiedzicie Jure Krakowsko-Częstochowska to polecam : rezydencją w Pieskowej Skale i ruiny zamku w Ogrodzieńcu..

Mozna takze udac sie w Karkonosze a tam mamy przeciez:

Karpacz



Szklarska Poręba



Jelenia Góra

youtube.com/watch?v=I7Jsi7shxD0

Re: Gdzie jechać samemu? (Polska)

42
Tak naprawde mozna jechac gdziekolwiek, pod warunkiem ze w danym miejscu jest co robic, wówczas nie jestesmy sami. Chyba ze jestesmy samotnikami, wówczas szukamy miejsc, które odpowiadaja naszym upodobaniom, moga to byc np: góry, morze, jeziora itd. Moga to byc tez wycieczki, zoorganizowane, zalezy co kto lubi.

Re: Gdzie jechać samemu? (Polska)

45
Może na samotny wypad jakaś spokojna miejscowość? Ja polecam Krynicę Morską. Jest piękna, nie ma tam aż tylu turystów. Są tam świetne plaże. Ja byłem tam w tym roku, zatrzymałem się w hotelu blisko morza i lasu, więc to dobra lokalizacja. Obok jest też bardzo ładna ścieżka widokowa, po której codziennie rano biegałem. Hotel ma także siłownię i spa, więc coś dla aktywności i relaksu też się znajdzie ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gdzie jechać w”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 56 gości