Nieprzeczytane posty

Cudowna Gruzja )

1
Czesc, mam na imie Nino i mieszkam w Tbilisi, Gruzji. Pracuje w turystyce juz kilka lat i bardzo sie ciesze ze coraz czesciej slychac na naszych ulicach polski jezyk :) Jesli chcecie przyjechac do nas-sprobowac najlepszego wina i kuchni na swiecie, pochodzic po niesamowitym goram Kaukazu i poznac goscinnosc gruzinow, niekoniecznie musice zwracac sie do biur podrozy. Ja i kilka moich przyjaciol mozemy pomoc Wam zorganizowac wszelkiego rodzaju wycieczki po Gruzji i to duzo taniej niz zadne biuro turystyczne :)))
Nie jestesmy zadna organizacja, po prostu lubimy podrozowac i lubimy gosci :))) Bardzo serdzecznie wszystkich zapraszamy i czekmay na kontakt :):*

Re: Cudowna Gruzja )

3
Pracuje w turystyce juz kilka lat i bardzo sie ciesze ze coraz czesciej slychac na naszych ulicach polski jezyk :) Jesli chcecie przyjechac do nas-sprobowac najlepszego wina i kuchni na swiecie, pochodzic po niesamowitym goram Kaukazu i poznac goscinnosc gruzinow,

Re: Cudowna Gruzja )

5
044hnoor pisze:Pracuje w turystyce juz kilka lat i bardzo sie ciesze ze coraz czesciej slychac na naszych ulicach polski jezyk :) Jesli chcecie przyjechac do nas-sprobowac najlepszego wina i kuchni na swiecie, pochodzic po niesamowitym goram Kaukazu i poznac goscinnosc gruzinow,





_________________________________________________
Our Actual Exams and Pass4sure ccnp course gre exam provide vmware vcp VCP550 online you 100% pass guarantee. You can get access to and exams. Our Pittsburg State University is also very useful tool.

Re: Cudowna Gruzja )

6
Czytałem niedawno artykuł o Gruzji w National Geographic Traveler, byłem zachwycony. Taką wycieczkę można dorwać w całkiem rozsądnej cenie jak się wie gdzie i kiedy szukać ofert. A Gruzini są podobno bardzo przychylnie nastawieni do Polaków, prawda to? :D

Re: Cudowna Gruzja )

7
Versinn pisze:Czytałem niedawno artykuł o Gruzji w National Geographic Traveler, byłem zachwycony. Taką wycieczkę można dorwać w całkiem rozsądnej cenie jak się wie gdzie i kiedy szukać ofert. A Gruzini są podobno bardzo przychylnie nastawieni do Polaków, prawda to? :D
Jeśli chodzi o lokalną społeczność, to trzeba przyznać, że są bardzo pozytywnie nastawieni. Otwarci, gościnni i mili. A jeśli ktoś trafi na tradycyjną suprę to długo jej nie zapomni - niesamowite przeżycie. Jedynym minusem, jeśli ktoś nie zna rosyjskiego, to bariera językowa. Angielski, szczególnie wśród starszych osób, nie jest zbyt popularny.
Jeśli chcesz wyjechać na własną rękę, to z pewnością trafisz dobre ceny przelotów - na okres wakacyjny można już teraz kupować bilety w promocyjnych cenach. Jeśli wolisz coś z biurem podróży - zapraszamy.

Re: Cudowna Gruzja )

8
Nie da się ukryć, że Gruzja to bardzo lubiący Polaków kraj. Podczas pobytu tam przyjmowano nas wszędzie bardzo miło, właściciel jednego hostelu nawet przez pół imprezy śpiewał "Hej sokoły", znał więcej zwrotek niż wszyscy obecni Polacy :) choć przyznam, że ten mój pozytywny odbiór Gruzji jest też zasługą świetnie przygotowanej wycieczki.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gruzja”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości