Nieprzeczytane posty

Re: Rozmowa o Australii

11
Interesujący film, czekam na kolejne. Szczególnie ciekawi mnie Australia Zachodnia, jej niezwykle malowniczy krajobraz, w który wpisały się stada kangurów, australijski busz, wyspy na Oceanie Indyjskim i pojawiające się w ich okolicy wieloryby.

Re: Rozmowa o Australii

12
Witam, podróż do Australii to marzenie mojego życia, które ma szansę spełnić się jeszcze w tym roku. Niestety jest jeden problem, który powstrzymuje mnie przed wyjazdem- pająki. Boję się ich panicznie ! Jaka jest szansa na spotkanie pająka w Australii? Mam na myśli nie tylko te jadowite ale wszystkie- zwłaszcza te duże. Obejrzałam trochę zdjęć w internecie i skóra mi ścierpła :( Czy są w dużych miastach, hotelach? Bardzo proszę o odpowiedzi, będę wdzięczna za informacje.

Re: Rozmowa o Australii

13
Spędziłem w Australii prawie dwa miesiące i mogę powiedzieć, że szanse na spotkanie jadowitego pająka w tym kraju są niewielkie. Przebywałem w różnych miejscach i żadnego nie widziałem. A w dużych miastach czy hotelach to w ogóle wykluczone. O wiele większe szanse są na spotkanie kangura czy misia koala. Tak więc bez obawy. Życzę udanego i wspaniałego pobytu w tym pięknym kraju.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nowość - studio podróżnicze naszego forum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 79 gości

cron