Nieprzeczytane posty

Re: Rozmowa o Meksyku

2
Chętnie skorzystam i zadam kilka pytań :)
1. Samochód zarezerwować sobie przez internet czy lepiej wszystko zalatwić na miejscu?
2. Czy warto sie na coś zaszczepić?
3. Jaki budżet przygotować na 7dniowy pobyt? Nie wliczając noclegów i dojazdów.

Re: Rozmowa o Meksyku

3
Witaj Weroniko
Jeśli chodzi o wynajem samochodu to bez problemu można to załatwić na miejscu. Wypożyczalni jest sporo. Cena za jeden dzień wynosi od 20 do 33 euro w zależności od wielkości auta.
Przy wyjeździe do Meksyku nie trzeba się szczepić.
Ceny od czasu mojego pobytu w Meksyku są wyższe. Podaję Ci kilka przykładowych:
posiłek w restauracji 80-200 peso
woda mineralna 15 peso
piwo 10-30 peso
tortilla 50 peso
przejazd metrem 4 peso
1 dolar amerykański=10 peso.
Myślę, że teraz będzie ci łatwiej wyliczyć ile gotówki wystarczy na tygodniowy pobyt.
Jak masz jeszcze jakieś pytania to chętnie odpowiem.

Re: Rozmowa o Meksyku

5
Jak w każdym dużym mieście na całym świecie są dzielnice, w które lepiej się nie zapuszczać. Są to głównie dzielnice peryferyjne bądź dzielnice zamieszkałe przez biedotę. W Mexico City w centrum jest całkiem bezpiecznie i można się tam bez obawy poruszać. Jednak korzystając z metra czy komunikacji miejskiej trzeba szczególnie uważać na złodziei kieszonkowych. Wsiadając do pojazdu tworzą oni sztuczny tłok i okradają ludzi.

Re: Rozmowa o Meksyku

8
Biura podróży...ostatnio widzę reklamy Rainbowa..."ekspert od egzotyki"...no proszę Was jaki ekspert? Masówka. Jak z biurem mam leciec to patrzę po tych niszowych. Wiadomo ceny wyższe...ale skoro nie mam wyboru to chyba zacznę szukać w ten sposób. Lepsze to niż siedzenie w domu i gdybanie że pojadę...więc pytam Was: JAKIE BIURA POLECACIE?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nowość - studio podróżnicze naszego forum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron