Nieprzeczytane posty

Tanzania

1
Ja byłam w zeszłym roku na wyprawie w Tanzanii. Wyjazd był super!! Mała grupa, dużżżooo zwiedzania, pilot świetnie wszystko dopinał na ostatni guzik. Oby więcej takich biur i wyjazdów. Zakochałam się w Afryce. Kolejny kierunek - Etiopia. Widziałam ostatnio slajdowisko pilotki, Małgorzaty Kocańdy, która prowadzi tam wyjazdy. Zdjęcia piękne, ciekawe opowieści - apetyt wzrósł. Może ktoś chętny na taki wyjazd??

Re: Tanzania

3
No nie będę ukrywać, że ceny nie są najnizsze, ale nie lubie dużych grup więc to jest plus całego interesu. Z dragonem pojechałam już raz, teraz chciałabym zebrac ekipę albo na Etiopię, albo na Birmę (może połaączoną z Tajlandią), ale tak jak wspominam: kasa, robi swoje więc zbieram pieniądze. Na stronce maja podane ceny, ALE trzeba doliczyć do nich przeloty! W Tanzanii byłam we wrześniu, program super, pilot bardzo OK, na miejscu było sporo fakultetów do wyboru, ale nawet i bez tego program był dość napiety.Co do noclegów to raczej standardowe hotele klasy turystycznej, nic luksusowego :)
Jak potrzebujesz jakichś szczególowych info to pisz na priv,

Re: Tanzania

5
Wszystkie niezbędne info możesz ściągnąć z oficjalnej strony MSZ, szczepienia zawsze są zalecane. Lepiej dla Ciebie jeśli się ubezpieczysz w ten sposób. Poza tym kwestia miejsca docelowego Twojej podróży jest dość istotna. Nie dajmy się zwariować, jeśli nie zamierzasz urządzać sobie survivalu, nic Ci się nie stanie. Do odważnych świat należy! Ja byłam w Tanzanii i chętnie bym tam wróciła. Jeśli się zdecydujesz, naprawdę polecam dragon adventures. Będę wspominać ten wyjazd chyba do końca życia|:)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tanzania”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 53 gości

cron