1234567

Zjednoczone Emiraty Arabskie

W tej sekcji piszemy o wszelkich podróżach i miejscach wartych zobaczenia w Emiratach Arabskich
Awatar użytkownika
admin
Administrator
Kontakt:

Re: Zjednoczone Emiraty Arabskie

Nieprzeczytany post autor: admin » 26 maja 2011 14:12

Myślę że najważniejszym powodem dla którego nasi rodacy wyjeżdżają do Emiratów kiedy tam jest tak upalnie jest niższa cena, tak mi się przynajmniej wydaje. Tak czy inaczej pomimo braku czasu i tak poświęcasz nam wiele swojej uwagi za co oczywiście wielkie dzięki. Nie wspomnę już o osobach, którym niejednokrotnie pomogłaś w dokonaniu cennego wyboru.
Nasze forum turystyczne http://podroze-forum.pl/ - wszystko o podróżach w jednym miejscu. Zapraszamy także na:
Obrazek ObrazekObrazek Obrazek

laisla

Nieprzeczytany post autor: laisla » 27 maja 2011 10:55

Witam!!! właśnie wczoraj wieczorem wróciłam z cudownego Dubaju,jeszcze nie mogę ochłonąć po tym co widziałam,jedno wiem na pewno,że wracam tam w październiku.

Mirusiazea
Expert-Zjednoczone Emiraty Arabskie

Nieprzeczytany post autor: Mirusiazea » 27 maja 2011 15:03

Pazdziernik to dobry miesiac na zwiedzanie Emiratow na wieczorne spacery.Znam sporo ludzi co wracaja do Dubaju jak bumerangi:)

Awatar użytkownika
AgataiRenata
Mały podróżnik

Nieprzeczytany post autor: AgataiRenata » 05 cze 2011 22:36

Było SUUUUPER!!! Dubaj to najpiękniejsze miejsce na ziemi!! Hotel był super, jedzenie pyszne. A morze to tak jak Mirka mówi gorące jak zupa, woda słona strasznie a z prysznica też wrzątek leciał!! Baaardzo chce podziękować Mirce za spotkanie i wypożyczenie syna :D Zdjęcia i dokładną relacje opiszemy jutro :) :)

Mirusiazea

Nieprzeczytany post autor: Mirusiazea » 05 cze 2011 22:48

Ciesze sie Agatko i Renatko ze Wam sie podobalo, ze moglismy Wam w tak krotkim czasie pokazac Emiraty

Awatar użytkownika
admin
Administrator
Kontakt:

Nieprzeczytany post autor: admin » 06 cze 2011 10:08

Ja również się ciesze że wycieczka się udała.Warto również wspomnieć iż było to pierwsze spotkanie forumowiczów w realu. :) :) :) :) :).
Nasze forum turystyczne http://podroze-forum.pl/ - wszystko o podróżach w jednym miejscu. Zapraszamy także na:

Mirusiazea

Nieprzeczytany post autor: Mirusiazea » 06 cze 2011 10:48

Zgadzam sie a Adminem , tak to bylo pierwsze spotkanie forumowiczow , a jakze udane.Byla ich czworka bardzo zgrana .Mlodzi ludzie ale trzeba przyznac ze bardzo ineteligentni, umiejacy sobie radzic w zyciu:)Jestem pod wielkim wrazeniem, naprawde wspaniali mlodzi ludzie, ciesze sie bardzo ze moglam Ich poznac:)Mam nadzieje ze wrzuca pare fotek z tego co widzieli i co zobaczyli , czekam z niecierpliwoscia:)

Awatar użytkownika
AgataiRenata
Mały podróżnik

Nieprzeczytany post autor: AgataiRenata » 07 cze 2011 14:25

Ojejku bardzo dziękujemy Mirka za miłe słowa!! :)My to chyba będziemy wdzięczni do końca życie Mirce, że nam odpisała na forum,, że poleciłam nam swojego syna!! Bo tylko dzięki nim ten wyjazd był taki super! A syn Mirki to normalnie chłopak skarb!!!!!Bo Daniel poświęcił nam cały tydzień!! Gdzie, aż ciężko w to uwierzyć że tak naprawdę obca osoba może tak śie poświęcić i tyle nam pokazać :)Jeszcze raz BAAARDZO dziękujemy:) :*

A teraz wrzucam fotki z wyjazdu :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
admin
Administrator
Kontakt:

Nieprzeczytany post autor: admin » 07 cze 2011 16:42

Extra fotki, prosimy o jeszcze :D :D

Ps co załączników, to możesz dodawać, powinno być ok .Zachęcam również do wstawiania zdjęć z image shack, szczegóły poniżej. Wybór pozostawiam tobie ;) ;)

Wstawianie zdjęć z image shack

Mirusiazea

Nieprzeczytany post autor: Mirusiazea » 07 cze 2011 17:14

Superrrr fotki Agatko i Renatko , rowniez czekam z niecierpliwoscia na nastepne.Jestem bardzo zadowolona ze udalo Wam sie fajnie spedzic czas w Emiratach:)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zjednoczone Emiraty Arabskie”