1234567

Zjednoczone Emiraty Arabskie

W tej sekcji piszemy o wszelkich podróżach i miejscach wartych zobaczenia w Emiratach Arabskich
Mirusiazea
Expert-Zjednoczone Emiraty Arabskie

Re: Zjednoczone Emiraty Arabskie

Nieprzeczytany post autor: Mirusiazea » 09 maja 2011 15:48

Formula 1 jest w Abu Zabi , to jest okolo 130 km od Dubaju, wiec jest to juz dalsza wyprawa:)Co do kasy to , nie wiem co chcecie zwiedzic i gdzie sie stolowac .Moje gg 501666 , jak bedziecie w Dubaju, to w razie czego napiszcie .Bilety na metro czy autobus sa tanie , w porownaniu do taksowek:)Trudno napisac ile koszutuje bilet , bo nie wiem jaka trase wybierzecie.Bilet kosztuje 5 derham, ale jak sie jedzie iles stacji metrem to bedzie wiecej, a jak sie kupi wielokrotny to wychodzi taniej:)

laisla

Nieprzeczytany post autor: laisla » 09 maja 2011 21:19

Witam! 19.05 będę w emiratach,czy pani np. organizuje jakieś wycieczki po dubaju,bo wolałabym właśnie wybrać się z kimś kto tam mieszka,niż wykupić wycieczkę u rezydenta

Awatar użytkownika
AgataiRenata
Mały podróżnik

Nieprzeczytany post autor: AgataiRenata » 10 maja 2011 11:24

Mirusiazea dziekuje bardzo za nr gg ;) dzisiaj juz zostawilam Ci wiadomosc, a laptopoa na wyjazd też zabieram więc napewno się odezwe ;)

Awatar użytkownika
admin
Administrator
Kontakt:

Nieprzeczytany post autor: admin » 10 maja 2011 11:54

Liczymy na pełną relację z podróży u nas na ;) forum.UDANYCH WAKACJI ;)
Nasze forum turystyczne http://podroze-forum.pl/ - wszystko o podróżach w jednym miejscu. Zapraszamy także na:
Obrazek ObrazekObrazek Obrazek

Awatar użytkownika
AgataiRenata
Mały podróżnik

Nieprzeczytany post autor: AgataiRenata » 10 maja 2011 14:44

Pare zdjec postaramy sie wrzucic juz w trakcje wyjazdu ;) Aparat jest juz naladawany, karty pamieci przygotowane i statyw rowniez :D Wiec pozostalo nam tylko odliczanie dnia do wyjazdu hehe :D To napewno bede wakacje zycia ;)

Awatar użytkownika
admin
Administrator
Kontakt:

Nieprzeczytany post autor: admin » 11 maja 2011 15:19

laisla pisze:Witam! 19.05 będę w emiratach,czy pani np. organizuje jakieś wycieczki po dubaju,bo wolałabym właśnie wybrać się z kimś kto tam mieszka,niż wykupić wycieczkę u rezydenta

Przyznam się szczerze iż sam jestem ciekaw odpowiedzi naszego eksperta na twoją propozycję.Podejrzewam że wiele zależy od dyspozycyjności. ;) ;) ;)
Nasze forum turystyczne http://podroze-forum.pl/ - wszystko o podróżach w jednym miejscu. Zapraszamy także na:
Obrazek ObrazekObrazek Obrazek

magda26

Nieprzeczytany post autor: magda26 » 19 maja 2011 11:52

Witam:)
Zastanawiam się czy byłby możliwy z Panią jakiś kontakt mailowy. Organizujemy wyjazdy na Malediwy połączone z Dubajem i szukamy przewodnika z wiedzą i doświadczeniem, a czytając pani posty jestem pod wrażeniem:) Bardzo proszę o odpowiedź. Właściwie chodzi tylko o okazjonalne oprowadzanie po mieście-2,3 dniowe wycieczki co pewien czas.

Mirusiazea

Nieprzeczytany post autor: Mirusiazea » 20 maja 2011 19:28

Witam cieplutko:)Szczerze piszac nie pracuje w biurze podrozy i nie oprowadzam wycieczek:)

magda26

Nieprzeczytany post autor: magda26 » 24 maja 2011 09:45

Postaram się z panią skontaktować w każdym razie, a może posiada pani adres skypa? A zna Pani może jakiegoś godnego polecenia przewodnika polskojęzycznego, z wiedzą i zaangażowaniem:)?Przeszukałam internet i ciężko znaleźć jakiekolwiek info.
Miłego dnia:)

Mirusiazea

Nieprzeczytany post autor: Mirusiazea » 26 maja 2011 13:21

admin pisze:
laisla pisze:Witam! 19.05 będę w emiratach,czy pani np. organizuje jakieś wycieczki po dubaju,bo wolałabym właśnie wybrać się z kimś kto tam mieszka,niż wykupić wycieczkę u rezydenta

Przyznam się szczerze iż sam jestem ciekaw odpowiedzi naszego eksperta na twoją propozycję.Podejrzewam że wiele zależy od dyspozycyjności. ;) ;) ;)
Tak to prawda wszystko zalezy od dyspozycyjnosci, ale takze od ludzi, ktorzy chca coskolwiek zobaczyc.Okres letni tutaj to na zwiedzanie jak dla mnie ,to masakra.Jedynie basen z chlodzona woda , bo w zatoce to tak samo jak w garnku z ciepla zupa.Moge doradzic , ale nie zawsze mam czas , a latem w lipcu , sierpniu jestem w Polsce:)Serdecznie pozdrawiam

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zjednoczone Emiraty Arabskie”