1234567

Zjednoczone Emiraty Arabskie

W tej sekcji piszemy o wszelkich podróżach i miejscach wartych zobaczenia w Emiratach Arabskich
Awatar użytkownika
AgataiRenata
Mały podróżnik

Re: Zjednoczone Emiraty Arabskie

Nieprzeczytany post autor: AgataiRenata » 07 maja 2011 15:43

Nie no pewnie że jest :) Tylko chciałam zadać bardziej pytania właśnie o mój hotel do którego jade czy wie coś na jego temat. Co warto przywieść bo słyszałam tylko o złocie. Czy daleko jest do parku rozrywki i czy długo jedzie sie na tor Formuły 1 i jaki byłby koszt biletu na autobus ;) No i jakieś jeszcze wskazówki i porady ;)

Awatar użytkownika
admin
Administrator
Kontakt:

Nieprzeczytany post autor: admin » 07 maja 2011 18:33

Napisz nazwę hotelu do jakiego się wybierasz, mam nadzieje że u nas na forum otrzymasz informacje których potrzebujesz ;) ;) ;)
Nasze forum turystyczne http://podroze-forum.pl/ - wszystko o podróżach w jednym miejscu. Zapraszamy także na:
Obrazek ObrazekObrazek Obrazek

Mirusiazea
Expert-Zjednoczone Emiraty Arabskie

Nieprzeczytany post autor: Mirusiazea » 08 maja 2011 00:12

Witam cieplutko.Nie wiem o jaki hotel chodzi , napisz mi.Formula1 jest w Abu Zabi , okolo 130 km od Dubaju.Maila mojego ma admin forum , jakby co to mnie zawiadomi:)

Awatar użytkownika
AgataiRenata
Mały podróżnik

Nieprzeczytany post autor: AgataiRenata » 08 maja 2011 09:44

Moj hotel nazywa sie Byblos ;) kolezanka powiedziala mi, ze teraz obok sa chyba jakies budowy no ale trudno dla nas mlodych osob najwazniejsza jest lokalizacja. Jedziemy tam niestety tylko na tydzien i dlatego ten czas chcielibyśmy wykorzystac jak tylko sie na na zwiedzanie i dobra zabawe. Dla nas to zapewne bedzie wyjazd zycia ;)

Mirusiazea

Nieprzeczytany post autor: Mirusiazea » 08 maja 2011 10:04

Witam cieplutko:)Jezeli sie wybieracie na zwiedzanie , mogliscie wybrac w innym miejscu hotel , bo i tak w nim malo bedziecie przebywac .Hotel miesci sie daleko od centrum Dubaju i kawalek od plazy.Sa hotele o takim samy standarcie a tansze.Radze tez nie wykupywac posilku w hotelu , jedynie sniadanie,ktore powinno byc w pakiecie, jak wczesnie bedziecie wstawac:)Zycze udanego pobytu:)

Awatar użytkownika
AgataiRenata
Mały podróżnik

Nieprzeczytany post autor: AgataiRenata » 09 maja 2011 06:37

To teraz troszke mnie zmartwilas tym, ze hotel nie jest tak blisko centrum :( Na mapie wygladało, ze jest właśnie w centrum,a po zatem w gazetce informacyjnej było napisane, że do centrum jest 10 min i do wysypy w kształcie palmy również. A co do jedzenia mamy wersje HB i dlaczego mówisz, żeby w gotelu nie jeść nic więcej niż tylko śniadanie ?

EDIT:
Teraz patrzyłam jeszcze raz na mapke no i faktycznie od samego centrum moze byc troszke dalej. Ale tak nie wiem dojsc tam samego centrum na pieszo ile może zając z 20 min czy więcej. A i do tego hotelu w kształcie żaglówki też daleko będzie od naszego hotelu ? A jak jest z komunikacja miejską? Często jeżdżą autobusy i jaka jest cena.

Z góry dziękuje bardzo za odpowiedź ;)

Mirusiazea

Nieprzeczytany post autor: Mirusiazea » 09 maja 2011 15:13

Dlatego ze jak sie zwiedza to sie nie wraca na czas na posilki, wiec przepadaja, a sa zaplacone.Pisza 10 minut , jak nie ma korkow , a zawsze sa:)a te 10 minut do centrum to z przymruzeniem oka:)A tak naprawde centrum i wyspa to bardzo spora odleglosc od siebie:)zycze udanej wycieczki , napewno nie bedziesz zalowac i nie martw sie:)Metro jest , radze rowniez sie nim przejechac:)

Awatar użytkownika
AgataiRenata
Mały podróżnik

Nieprzeczytany post autor: AgataiRenata » 09 maja 2011 15:18

A cena metera to jaka jest ? Mozna kupic jakis jeden bilet na autobusy i metro ? Nie no napewno bedzie fajnie ciekawe miejsce i zapewne wiele wrazen nas czekac ;)
A i jeszcze jedno pytanko ile zabrac z soba mniej wiecej pieniazkow ? jakis nie wiadomo zakupow nie bede robic na pewno koszulke z Dubajem kupic no i tyle co na komunikacje i jedzenie.
Ostatnio zmieniony 09 maja 2011 15:29 przez AgataiRenata, łącznie zmieniany 1 raz.

Mirusiazea

Nieprzeczytany post autor: Mirusiazea » 09 maja 2011 15:29

Mozna kupic bilet na metro na wielokrotne przejazdy , jest wtedy taniej, a na autobus trzeba osobno kupic, jezeli macie kogos , wczesniej pisalas ze macie jakas kolezanke , powinna Wam pokazac jak i gdzie sie kupuje bilety , a takze gdzie trzeba korzystac i z jakich autobusow.Pamietajcie tez ze metro nie jezdzi cala dobe , ma okreslony czas:)A takze nie wszedzie sie nim dojedzie:)

Awatar użytkownika
AgataiRenata
Mały podróżnik

Nieprzeczytany post autor: AgataiRenata » 09 maja 2011 15:35

Nie nie kolezanka to tylko wyczytala o tym naszym hotelu a niestety nikogo tam nie mamy :( a cena biletow na metro i autobusy jaka jest ? A zeby dojechac na tor F1 to mozna autobusami czy to jzu wieksza wyprawa ? A no i tak mniej wiecej ile trzeba zabrac z soba pieniazkow na tydzien do Dubaju ?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zjednoczone Emiraty Arabskie”