1234567

Zjednoczone Emiraty Arabskie

W tej sekcji piszemy o wszelkich podróżach i miejscach wartych zobaczenia w Emiratach Arabskich

Re: Zjednoczone Emiraty Arabskie

Nieprzeczytany postprzez admin » 08 maja 2010 15:45

admin napisał(a):A czy są jakieś imprezy sylwestrowe na świeżym powietrzu jak np:pokazy sztucznych ogni itd ( mam na myśli Dubaj)

Ponawiam pytanie dotyczące sylwestra :D
Nasze forum turystyczne http://podroze-forum.pl/ - wszystko o podróżach w jednym miejscu. Zapraszamy także na:
Obrazek ObrazekObrazek

admin
Administrator

• Podziękował : 86 razy
  • Otrzymał podziękowań: 107 razy

Nieprzeczytany postprzez Mirusiazea » 09 maja 2010 13:15

Wyspy "The World" maja byc oddane do uzytku w 2012 roku , nie wiem czy bedzie mozna zwiedzac.A sylwester na swiezym powietrzu czy jest tez nie mam pojecia , poniewaz imprezuje w resteuracjach, sorrki za brak takich wiadomosci :(

Mirusiazea
Expert-Zjednoczone Emiraty Arabskie

• Podziękował : 16 razy
  • Otrzymał podziękowań: 0 raz

Nieprzeczytany postprzez admin » 09 maja 2010 16:35

Nie masz za co przepraszać nikt nie jest wszechwiedzący.

Wracając do tematu jedni mają domki letniskowe,inni wykupują wyspy w Dubaju hmm.Na dzień dzisiejszy stać by mnie było co najmniej na kilka kamyków z plaży :lol: :lol: :lol:
Nasze forum turystyczne http://podroze-forum.pl/ - wszystko o podróżach w jednym miejscu. Zapraszamy także na:
Obrazek ObrazekObrazek

admin
Administrator

Nieprzeczytany postprzez admin » 19 maja 2010 15:07

Wznawiamy temat.

Bardziej ogólnie.Napisz co na co dzień słychać w Dubaju.Nie pisałaś jeszcze nic o tamtejszych zwyczajach,kulturze a także o tym jak postrzegają nas Polaków w Dubaju. :D :D
Obrazek ObrazekObrazek

admin
Administrator

Nieprzeczytany postprzez nadnami » 21 maja 2010 09:48

kontakt miałam z tym rejonem tylko poniekąd "misyjny" (czyli poprzez pracujących tam żołnierzy), wspominali, że trzeba uważać na kogo i jak się patrzy, przy czym bardziej na kogo ;)

nadnami
Aktywny użytkownik

• Podziękował : 0 raz
  • Otrzymał podziękowań: 1 raz

Nieprzeczytany postprzez admin » 21 maja 2010 12:50

Temat religii,wierzeń i kultury tego kraju to również istotna kwestia.Dobrze że poruszyłaś ten temat.Sam chętnie się dowiem jak należało by się zachować w kraju o tak odmiennych zwyczajach od naszych. :D :D
Obrazek ObrazekObrazek

admin
Administrator

Nieprzeczytany postprzez max » 29 maja 2010 15:09

A dlaczego to jeden z moich ulubionych tematów nie jest kontynuowany. : :o :o
Max

max
Bardzo aktywny użytkownik

• Otrzymał podziękowań: 4 razy

Re: Godne polecenia

Nieprzeczytany postprzez Grazyna47 » 10 lip 2010 16:18

Mirusiazea napisał(a):Jezeli ktos sie wybiera do Zjednoczonych Emiratow Arabskich , poelcam wybor Emiratu Ajman, lub Sharjah, sa one polaczone jak nasze Trojmiasto , a wiele tansze niz sam Dubaj.Prawie kazdy hotel ma autobus , ktorym dowozi turystow do Dubaju.Inne Emiraty sa duzo dalej od Dubaju, dlatego odradzam , poniewaz koszt dojazdu jest spory mimo taniego paliwa.W Sharjah jest prohibicja ale w innych Emiratach jak sie wie gdzie mozna kupic wszystko .W Ajmanie obok hotelu Kempinski jest sklep monopolowy :D malo wiodczny ale mozna zaciagnac jezyka.Jak sie chce kupic wiecej alkoholu i taniej trzeba pojechac do Umm al Qiwain. :D W hotelach bardzo sie przeplaca :D

Witaj,a mozesz mi polecic jakies niedrogie hotele i strony na jakich moge sobie o nich poczytac,czy zabukowac.
Jaki jest dojazd i jego koszt do podanych przez Ciebie Emiratow z Dubaju?Bo przeciez dolatuje sie do Dubaju a stamtad trzeba dojechac do hotelu.Czy zycie jest tam drozsze w porownaniu z Europa?Pozdrawiam.

Grazyna47

• Otrzymał podziękowań: 0 raz

Nieprzeczytany postprzez admin » 10 lip 2010 17:11

Witaj,przeniosłem twój post gdyż w tym temacie znajdziesz odpowiedź na swoje pytanie.Tak ode mnie jeśli chodzi o rezerwacje lub opinie hoteli polecam http://www.booking.com .Co do pozostałych odpowiedzi myślę że poczekamy na odpowiedź kogoś kto mieszka w Emiratach.
Obrazek ObrazekObrazek

admin
Administrator

Nieprzeczytany postprzez kasia » 26 lip 2010 16:33

Mirusiazea Jak znajdziesz trochę czasu to wstaw choć kilka zdjęć,strasznie lubię oglądać twoje fotki :D Nie mogę na razie pozwolić sobie na wyjazd tam,ale chociaż popatrzę na piękne zdjęcia :) Pozdrawiam

kasia
Bardzo aktywny użytkownik

• Otrzymał podziękowań: 6 razy

Poprzednia stronaNastępna strona Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg