1234567

Zjednoczone Emiraty Arabskie

W tej sekcji piszemy o wszelkich podróżach i miejscach wartych zobaczenia w Emiratach Arabskich
katon

Re: Zjednoczone Emiraty Arabskie

Nieprzeczytany post autor: katon » 08 wrz 2011 10:45

Wybieram sie w listopadzie albo grudniu, czy w razie pytan juz tam na miejscu bede mogl sie odezwac na gg ? lub email?
Jak tam jest z internetem takim na karte jak u nas np za 50 zł 2 GB do wykozystania - modem posiadam - jest tam cos takiego ? W hotelach widze ze jest internet WIFI ale ceny kosmiczne 50 $ za godzine to troche przesada :d

raulq7
Mały podróżnik

Nieprzeczytany post autor: raulq7 » 12 wrz 2011 14:24

To może już lepiej pomyśleć o takim mobilnym zestawie internetu satelitarnego ?

Mirusiazea
Expert-Zjednoczone Emiraty Arabskie

Nieprzeczytany post autor: Mirusiazea » 12 wrz 2011 16:18

W niektorych hotelach jest darmowy internet w innych platny od godziny , z tego co wiem to platny jest drogi , ale sa cafejki internetowe , sa tanie w porownaniu z platnymi w hotelach.Ja mam w domu wiec nie korzystam .Ci co nie maja lataja do cafejek internetowych z laptopem:)Ale malo kto z turystow ma czas na internet.

Awatar użytkownika
AgataiRenata
Mały podróżnik

Nieprzeczytany post autor: AgataiRenata » 13 wrz 2011 07:39

My byłyśmy w Hotelu Byblos i był on super!! I gdy bym miała jechać jeszcze raz do Dubaju to na pewno do tego hotelu!! Hotel jest świeżo odremontowany, pokoje są duże i bardzo ładne. Obsługa bardzo miła i pomocna.Jedzenie bardzo dobre, choć wiadomo że śniadania wyglądają tak samo a na obiad zawsze było co innego. Jego lokalizacja też jest dobra, bo zaraz obok niego jest stacja z metrem i z tego co pamiętam to 3 przystanki jedzie się do Centrum. Hotel jest można powiedzieć, że w Centrum bo blisko do hotelu w kształcie Żaglówki (widać go z basenu) no i kawałek troszkę od Burj Khalifa. Za internet się płaci ale nie były to duże pieniądze. No i to chyba na tyle :):) Mam nadzieję, że troszkę pomogłyśmy :)
Aaa no i do plaży dowożą busikiem, do tej co mówiła Mirka Ju... i płaci się 5 Derham. Jest czyściutka i bardzo ładna ale nie da się tam wysiedzieć!! Wodą jak zupa, a słoną że aż brak słów. Są prysznice na plaży ale... myślałam że się przynajmniej z nich się schłodzę, ale niestety też leci ciepła woda... Dlatego jak tylko był czas to chodziliśmy na basen i mogę powiedzieć że basen był dla nas prywatny :P Bo tylko my na niego chodziliśmy heehe A bardziej się opłaca chodzić na niego bo woda jest chłodna i na basenie są baardzo wygodne leżaki!! A jeszcze coś mi się przypomniało :D HB w zupełności wystarcza!!!!!!! Rano wiadomo śniadanko, a potem masz do wyboru(tzn.tak było u nas) albo obiad albo kolacja. U nas to różnie było bo rano wiadomo śniadanko jedliśmy i albo od razu po śniadaniu zwiedzaliśmy i wracaliśmy na kolacja, albo jedliśmy rano śniadanko szliśmy na basen i potem na obiadek:) Tam jest tak ciepło że jeść się niechce :P a jak człowiek zgłodnieje to zawsze coś kupi na mieście. No i u nas w hotelu na śniadanko to zawsze przy wejściu się pytali czy chcemy kawę czy herbatę, i zawsze z boku stały różne soki. A na obiad0kolacje zawsze jest woda i co drugi dzień był sok:)

No to chyba już wszystko :P:P

eny
Mały podróżnik

Nieprzeczytany post autor: eny » 23 wrz 2011 09:42

Od 18 września już w Polsce i aż tęskno za pięknem Dubaju..
W załączniku kilka wspomnień z podróży ;-)
Załączniki
d.jpg
d.jpg (65.09 KiB) Przejrzano 5396 razy
b.jpg
b.jpg (164.3 KiB) Przejrzano 5396 razy

Awatar użytkownika
AgataiRenata
Mały podróżnik

Nieprzeczytany post autor: AgataiRenata » 24 wrz 2011 18:56

Eee czemu nie mogę zobaczyć tego co napisała eny w załączniku ?? :( :(

myszka68

Nieprzeczytany post autor: myszka68 » 25 wrz 2011 15:05

katon pisze:Witam!
Wybieram się do Dubaju na 7 dni z biura podróży, chciałbym troche pozwiedzać sam Dubaj ale nie tylko interesuje mnie też plaża i basenik poleżeć odpocząć powiedz pół na pół, do wyboru mam hotele:
Citymax Bur Dubai
Khatt Springs & Spa
Cassels Al Barsha
Ibis World Trade Center
Hilton Ras Al Khaimah Hotel
Byblos
Claridge
Coral Oriental
Bonnington Tower
Al Hamra Village
Doubletree By Hilton
Acacia
Crowne Plaza
Towers Rotana
Byblos Hb & Al Hamra Village
Hilton Resort & Spa

Czy zna ktoś któryś z tych hoteli i może go polecić mi chyba najbardziej podoba się Hilton Resort & Spa tylko nie wiem czego sie tam spodziewać ? chcialbym zeby nie daleko było do centrum jakies imprezki itp...
Jak wygląda HB w Dubaju ? lece pierwszy raz i dlatego pytam, wystarczy HB czy lepiej doplacić do All inclusive zeby nie wyadać tam majątku na napoje itp...
Dzięki za pomoc
Też myślę o 7 dniach w listopadzie. Możesz napisac z jakiego biura podróży chcesz sie wybrać. Szukam ofert.

myszka68

Nieprzeczytany post autor: myszka68 » 25 wrz 2011 15:06

AgataiRenata pisze:Eee czemu nie mogę zobaczyć tego co napisała eny w załączniku ?? :( :(
Ja tez nie widzę załącznika, a chetnie bym poczytała bo chcę się wybrac w listopadzie.

Awatar użytkownika
AgataiRenata
Mały podróżnik

Nieprzeczytany post autor: AgataiRenata » 26 wrz 2011 06:11

Dobra już widzę :D Myszka 68 ja byłam w Byblos i 5 postów wyżej opisałam co i jak :):)

myszka68

Nieprzeczytany post autor: myszka68 » 26 wrz 2011 13:45

No ja tez już widzę o co chodziło z załącznikiem

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zjednoczone Emiraty Arabskie”