1234567

Zjednoczone Emiraty Arabskie

W tej sekcji piszemy o wszelkich podróżach i miejscach wartych zobaczenia w Emiratach Arabskich
Mirusiazea
Expert-Zjednoczone Emiraty Arabskie

Re: Zjednoczone Emiraty Arabskie

Nieprzeczytany post autor: Mirusiazea » 31 sie 2011 08:02

No to musicie sie Renatko pospieszyc , bo potem moze tylko zapalicie fajke w Katarze z Danielem:)Foty Wasze sa superanckie i te z wyglupami tez, wiec wrzucajcie:)

Awatar użytkownika
AgataiRenata
Mały podróżnik

Nieprzeczytany post autor: AgataiRenata » 01 wrz 2011 12:16

Kurde Mirka gdyby to ode mnie zależało to już bym się pakowała i leciała do was :) Tam było tak fajnie :)!!!!! Ja chce do Dubaju:(:( Zjadła pyszne lody egipskie i prawdziwą Shoarmę !!

katon

Nieprzeczytany post autor: katon » 02 wrz 2011 17:36

Witam!
Wybieram się do Dubaju na 7 dni z biura podróży, chciałbym troche pozwiedzać sam Dubaj ale nie tylko interesuje mnie też plaża i basenik poleżeć odpocząć powiedz pół na pół, do wyboru mam hotele:
Citymax Bur Dubai
Khatt Springs & Spa
Cassels Al Barsha
Ibis World Trade Center
Hilton Ras Al Khaimah Hotel
Byblos
Claridge
Coral Oriental
Bonnington Tower
Al Hamra Village
Doubletree By Hilton
Acacia
Crowne Plaza
Towers Rotana
Byblos Hb & Al Hamra Village
Hilton Resort & Spa

Czy zna ktoś któryś z tych hoteli i może go polecić mi chyba najbardziej podoba się Hilton Resort & Spa tylko nie wiem czego sie tam spodziewać ? chcialbym zeby nie daleko było do centrum jakies imprezki itp...
Jak wygląda HB w Dubaju ? lece pierwszy raz i dlatego pytam, wystarczy HB czy lepiej doplacić do All inclusive zeby nie wyadać tam majątku na napoje itp...
Dzięki za pomoc

Awatar użytkownika
admin
Administrator
Kontakt:

Nieprzeczytany post autor: admin » 04 wrz 2011 12:14

Przejrzyj poniższą listę, a w szczególności pierwszą 10 która przedstawia najbardziej polecane hotele w Dubaju. Oczywiście nie zdążyłem sprawdzić czy twoje propozycje znajdują się tam, jeśli nie wówczas może jakiś nowy hotel przypadnie ci do gustu. W razie jakichkolwiek problemów pisz śmiało

tutaj
Nasze forum turystyczne http://podroze-forum.pl/ - wszystko o podróżach w jednym miejscu. Zapraszamy także na:
Obrazek ObrazekObrazek Obrazek

Mirusiazea

Nieprzeczytany post autor: Mirusiazea » 05 wrz 2011 10:49

Pisalam wczesniej Ras Al Khaimah jest daleko od Dubaju, tam szczerze piszac zostaje nam praktycznie tylko plaza.dojazdy aby cos zobaczyc wiaza sie z dodatkowymi kosztami dojazdu do Dubaju.Aby wiecej zobaczyc i aby zmiejszyc koszty radzilam wyzej w ktoryms poscie Sharjah , Ajman , te emiraty sa polaczone z Dubajem ale sa tansze od Dubaju.Z Ajman czy Sharjah to tak jakbysmy w Polsce w duzym miescie jechali z dzielnicy na dzielnice:)Sorrki ale nie mozliwoscia znac wszystkie hotele ktore sa w Dubaju.Wiekszosc tych hoteli co podales nie jest nad morzem.Jedynie ten w Ras Al Khajmah.Spytaj sie organizatora wycieczki czy hotele dowoza na plaze i gdzie?Zycze udanego pobytu w Dubaju:)Nadal jest goraco:)

janjus

Nieprzeczytany post autor: janjus » 05 wrz 2011 16:53

Witam><
Byłem w Hiltonie w Ras Al Khajmah ale tym w mieście.Na miejscu było można wykupić wycieczki do Dubaju.Za 2 osoby 570 $ za wycieczkę całodzienną do Dubaju,wycieczkę do Abu Dhabi,wycieczkę na najwyższy budynek świata.Z tego hotelu był darmowy dojazd do Dubaju,Z Ras do Dubaju jedzie się około 2 godzin.Plusem w Ras jest niesamowita plaża.Były też inne wycieczki (Oman,safari)

Mirusiazea

Nieprzeczytany post autor: Mirusiazea » 05 wrz 2011 17:01

Widzisz wycieczka na dwie osoby 570$ na jeden dzien , to tyle zarabiaja tutaj na miesiac niektorzy ludzie.Czym dalej hotele tansze ale jak dodasz wycieczki na jedno wychodzi a i tak mniej zobaczysz:)Ale wszystko to rzecz gustu kazdego czlowieka.Ja tylko radze co sie lepiej oplaca:)

janjus

Nieprzeczytany post autor: janjus » 05 wrz 2011 17:14

Żle się wyraziłem To były 2 wycieczki całodniowe ,a na zwiedzanie Buraj Kalifa popołudniowa.

katon

Nieprzeczytany post autor: katon » 08 wrz 2011 09:47

Dzięki za pomoc wybiore jakis hotel w Dibaju a do plaży bede dojezdzal tak jest najtaniej i najwygodniej.
Pozdrawiam

Mirusiazea

Nieprzeczytany post autor: Mirusiazea » 08 wrz 2011 10:15

Z tego co wiem to hotele w Dubaju , ktore nie leza nad morzem dowoza ludzie nad plaze , ale nie wiem czy wszystkie:)Jedne woza na Jumeriah Bech a inne do Al Mamzar Park , sa to plaze platne 5 dh, ale trzeba przyznac ze czyste zadbane, mozna sie schronic w cieniu palm.Osobiscie polecam Al Mamzar ,plaza bezpieczniejsza, co do ratownikow na plazy , to niestytey nie sa to profesjonalisci, wiec radze aby za daleko nie odchodzic do brzegu.Szczegolnie w Jumeriah Park , gdzie sa raptowne odplywy.:)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zjednoczone Emiraty Arabskie”