1234567

Zapiski z podróży solo po Europie

W tej sekcji umieszczamy wasze blogi internetowe. Opis waszych katalogów musi wynosić min 200 słów a tekst musi być unikalny.

Zapiski z podróży solo po Europie

Nieprzeczytany postprzez bartpacker » 07 wrz 2018 04:19

Hej. Mam na imię Bartek. Mam 24 lata i mieszkam od 4 latna południu Niemiec, pech chciał że 10 kilometrów od Lotniska w Monachium. Na początku prowadziłem najnudniejsze życie będąc nieco zagubionym i samotnym w obcym kraju nie znając języka, chwytając się każdej fuchy. Z biegiem czasu i nauką języka zaczęło się poprawiać. Wtedy przeszedłem na pracoholizm.

Pewnego dnia miałem wszystkiego dosyć. Spakowałem walizkę, zamówiłem w pracy wycieczkę na Maltę i nie patrząc na nic wziąłem ze sobą "Samotność w Tokio" Marcina Bruczkowskiego buty do biegania. Kilka innych ciuszków. Tak spędziłem swoje urodziny na Malcie. Od tego czasu już nie mogę się zatrzymać.
Obrazek
Obrazek

Od początku 2018 odwiedziłem chronologicznie : Ateny, Barcelonę, Genewę, Rzym, Lizbonę, Amsterdam, Mediolan, Oslo, Islandię, Londyn, Chorwację, Słowenię.

Prawie wszystko solo z moim Ospray 40l (plecak) Śpiąc w najgorszych hostelach, poznając najfajniejszych ludzi. Częściej te osoby są bohaterami moich opowieści z podróży niż np. Colosseum. Ostatnimi czasy zacząłem się wspinać i to pochłania większość mojego czasu. Może dlatego że wykorzystałem już urlop na cały rok.

Bloga zacząłem prowadzić po Wielkanocy spędzonej wraz ze znajomą w Mediolanie nad jeziorem Como, bo stwierdziłem, że trzeba o tym głośno krzyczeć. To były najlepsze święta w moim życiu. Niestety jeszcze nie dotarłem to tej wycieczki, chcąc przelać na papier moje wcześniejsze podróże. Nadrabiam zaległości.

Czemu mielibyście odwiedzić mojego bloga? By zobaczyć, że podróżowanie solo może okazać się okrutnie ciekawe. By odkryć, że tak naprawdę w podróży solo nie jest się samemu. By przestać się bać spać w hostelach. Choć to często ekstremalna atrakcja. Ostatnim powodem być może to, że aparat i obiektywy zajmują większość bagażu i zawsze się staram przywieźć z podróży najpiękniejsze foty na jakie mi pozwalają umiejętności.

jeszcze kilka fotek ode mnie
Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

bartpacker

• Podziękował : 0 raz
  • Otrzymał podziękowań: 0 raz