1234567

Wakacyjne przygody

W tej sekcji piszemy o wszelkich zabawnych lub mniej zabawnych przygodach które spotkały was w podróży

Re: Wakacyjne przygody

Nieprzeczytany postprzez kajman » 03 sie 2016 02:27

jska napisał(a):Zgadzam się, zapomnieć latarki w taką podróż to grzech... Jakieś 4 lata temu musiałem kupić specjalnie na podróż w góry latarkę w sklepie z militariami, służy mi do dziś a wbrew pozorom nie dałem dużo.

Fakt - te "profesjonalne" latarki są dużo lepsze. Sam też mam np latarkę olight ładowaną przez usb. Troche drogie ale mimo wszystko uważam, że warte swojej ceny

kajman
Nowicjusz

• Podziękował : 0 raz
  • Otrzymał podziękowań: 0 raz

Nieprzeczytany postprzez drzwidrewniane » 26 paź 2016 13:46

Ciekawe są przygody wakacyjne choć czasem przyprawiają o niesamowite zaskoczenie

drzwidrewniane

Nieprzeczytany postprzez sintour_pl » 12 maja 2017 00:01

W Małpim Lesie w Ubud na Bali jedna z małp wyrwała mi telefon :D Oczywiście wtedy nie było mi do śmiechu, ale grunt, ze po ok. 2h udało mi sie go odzyskać. Do tej pory myślałem, ze kradzieże wśród malp to mit :D Niestety na wlasnej skórze przekonałem się jak bardzo się myliłem :lol:

sintour_pl
Nowicjusz

Nieprzeczytany postprzez Skal-hotel_pl » 07 cze 2017 11:23

Musiałeś być w takim razie bardzo blisko klatki z małpami skoro udało jej się wyrwać Ci telefon, faktycznie można uznać to za niezłą przygodę,ale też z drugiej strony właśnie dzięki temu pozostają na piękne wspomnienia na całe życie :)

Skal-hotel_pl
Nowicjusz

Poprzednia strona Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg