1234567

Wakacje w górach

W tej sekcji piszemy o wszystkim i o niczym

Re: Wakacje w górach

Nieprzeczytany postprzez agataia91 » 05 kwi 2017 17:39

W wakacje to prawie wszędzie są ludzie w naszych górach . Ja jednak nie jestem do tego negatywnie nastawiona i wybieram nawet te miejscowości , które najchętniej inni odwiedzają . Już parę razy byłam latem w Zakopanem.

agataia91
Nowicjusz

• Podziękował : 0 raz
  • Otrzymał podziękowań: 0 raz

Nieprzeczytany postprzez ameliowa » 04 cze 2017 18:21

My wybieramy się teraz całą paczką ze studiów do zakopca zaraz po sesji :) Jest to nasze ukochane miejsce tym bardziej, że dwie osoby z paczki pochodzą z tamtejszych okolic. Dzięki nim mamy ogarnięty świetny nocleg w domku alpejskim. Generalnie świetna sprawa bo domek jest w Nowe Bystre czyli z dala od zatłoczonego miasta a zarazem jest stamtąd 30 min piechotą na Gubałówkę :) I oczywiście jest mega klimatyczny.

ameliowa
Nowicjusz

Nieprzeczytany postprzez Skal-hotel_pl » 07 cze 2017 11:08

Jeżeli mam coś doradzać, to moim zdaniem warto zacząć od mniejszych gór, konkretnie Karkonoszy i udać się do Karpacza, natomiast dla miłośników wyższych partii gór- zdecydowanie Zakopane, co prawda większe tłoki ale i szereg wielu górskich tras do wyboru.

Skal-hotel_pl
Nowicjusz

Nieprzeczytany postprzez Kirqus » 05 lip 2017 08:04

Jeżeli ktoś interesuje się historią i lubi góry to z całym sercem zapraszam w Góry Sowie

Kirqus

Nieprzeczytany postprzez PodOchorowiczowka_pl » 05 lip 2017 08:46

Ciekawą historię i wiele pięknych miejsc znajdziecie również w Wiśle, gdzie nie sposób się nudzić i każdy bez problemu znajdzie coś dla siebie, zarówno Ci którzy lubią wypoczywać aktywnie jak i leniwie) W kwestii noclegu, zapraszamy do nas, gdzie czekają komfortowe i przytulne pokoje :)

PodOchorowiczowka_pl
Nowicjusz

Nieprzeczytany postprzez Trochim » 21 lip 2017 10:59

Karpacz/Szklarska <3 Moim zdaniem na ten moment biją na głowę skomercjalizowane Zakopane.

Trochim

Nieprzeczytany postprzez Palac-Romantyczny » 31 lip 2017 23:52

Pod względem tłoków na pewno są one mniejsze w Karpaczu niż w Zakopanym, natomiast pod względem widoków to już osobna kwestia bo Tatry nie mają sobie równych:) Możemy pójść na kompromis i przyjechać już poza sezonem kiedy nie ma aż tylu ludzi na szlakach,np: koniec września i początek października.

Palac-Romantyczny
Bywalec

Nieprzeczytany postprzez pakmakso » 07 sie 2017 12:35

Góry to moje ulubione miejsce na spędzanie urlopu.

pakmakso

Nieprzeczytany postprzez Coldi » 15 sie 2017 18:51

Uwielbiam spędzać wakacje w górach, ponieważ góry mnie relaksują i mam gdzie chodzić. Podczas takich wyjazdów warto mieć dobre buty, kurtkę oraz pojemny plecak. Dla mnie jest to podstawa na wszystkich wyjazdach. Jeżeli szukałabyś tego typu rzeczy to warto sobie zajrzeć tutaj https://trekmondo.pl/akcesoria-turystyczne/ bo mają ogromny wybór i bardzo dobre ceny :)

Coldi
Nowicjusz

• Podziękował : 2 razy

Nieprzeczytany postprzez eDom » 02 wrz 2017 10:13

Jeśli chodzi o wypoczynek w górach w mniej zatłoczonym miejscu to na pewno trzeba wymienić Karkonosze, też piękne góry ale rzeczywiście turystów w porównaniu z Zakopanem jest o wiele mniej

eDom
Bardzo aktywny użytkownik

• Podziękował : 1 raz
  • Otrzymał podziękowań: 6 razy

Poprzednia stronaNastępna strona Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg