1234567

W nieznane -dookoła świata

W tej sekcji poruszamy tematy ogólne związane z turystką
Magda93
Często w podróży

Re: W nieznane -dookoła świata

Nieprzeczytany post autor: Magda93 » 02 sty 2012 16:11

Nie znalazłam odpowiedniejszego tematu, zatem piszę tutaj. Również chciałabym odbyc taka podroz, ale na początek moze nie dookoła swiata, lecz po Europie, a pozniej Azji. Samochodem. Moze takim z lozkiem, zeby nie zawsze trzeba bylo cos wynajmowac, albo spac niewygodnie na siedzeniu w aucie. Jest ktos na forum, kto odbył tego typu podróż?
Przydatne, konkretne informacje o produktach spożywczych i zawartych w nich substancjach odżywczych. Zapraszam: http://polowanie-na-zdrowie.blogspot.com/

Awatar użytkownika
backpacker
przyjaciel forum

Nieprzeczytany post autor: backpacker » 03 sty 2012 00:32

jest co najmniej kilka takich osób ;)
byle dalej...

Magda93
Często w podróży

Nieprzeczytany post autor: Magda93 » 07 sty 2012 12:54

To niech się proszę odezwą i zrelacjonują to co przezyli ;) A jest tu ktos, kto planuje taka podroz lub dopiero zastanawia sie nad tym, albo marzy o tym tak jak ja?
Przydatne, konkretne informacje o produktach spożywczych i zawartych w nich substancjach odżywczych. Zapraszam: http://polowanie-na-zdrowie.blogspot.com/

Awatar użytkownika
bartek1
I love traveling

Nieprzeczytany post autor: bartek1 » 07 sty 2012 16:14

Chętnie udałbym się w taką podróż, ale ze względu na finanse które są potrzebne, pewnie nigdy nie będę miał takiej możliwości:/( chociaż na pewno plusem jest że zamiast płacić za bilety powrotne do domu jak to normalnie wygląda przy wakacjach, ma się kasę na loty w kolejne miejsca). Tak czy inaczej, taki wyjazd to genialna sprawa.

Magda93
Często w podróży

Nieprzeczytany post autor: Magda93 » 07 sty 2012 16:39

Dlaczego sądzisz, ze nigdy nie bedziesz mial takiej mozliwosci? Przeciez takiej podrozy nie zorganizujesz sam tylko z przyszla lacha, albo ze znajomymi, wiec nie bedziesz sam na ow podroz zbieral :P Ja tam jestem optymistka bo marzy mi sie taka podroz i po prostu musze ją kiedys odbyc. Oczwiscie chcialabym tez zwiedzic troche Afryki i obie Ameryki oraz Australie, ale na 1 miejscu stawiam taka podroz camperem.

Awatar użytkownika
bartek1
I love traveling

Nieprzeczytany post autor: bartek1 » 07 sty 2012 17:07

hehe to jest pozytywne nastawienie :) super!!

Awatar użytkownika
Tygryska
Mały podróżnik

Nieprzeczytany post autor: Tygryska » 15 sty 2012 22:25

Magda93 ja już zjechałam tak spory kawałek Europy i to wcale nie na długich wyjazdach. 2-3 tygodnie, miesiąc chociaż nie będę ukrywać, że najwygodniejsze jest znalezienie dorywczo pracy w czasie drogi - można ją wtedy wydłużać. I jeśli tak naprawdę chcesz poznać chociaż o tyle o ile różne miejsca to odradzam autostrady(poza pewnymi wyjątkami) i polecam nie spieszyć się. Kamper to świetny sposób na taki wyjazd, marzy mi się takie autko, chwilowo wystarcza mi osobówka(zapakowana po dach :D bo lubię mieć wszystko co może się przydać). W każdym razie zachęcam wszystkich do takich wypraw - krótszych czy dłuższych-to wspaniała przygoda.
"Wysokich lotów, szerokich dróg,
powodzenia we mgle..."... do zobaczenia na trasie:)

kamilbuda
Mały podróżnik

Nieprzeczytany post autor: kamilbuda » 19 sty 2012 21:19

Ja jestem coraz bliżej realizacji tego pomysłu. Właśnie chciałbym trochę pojechać, pozwiedzać, popracować i dalej i dalej tak na 1-2 lata. Może by jakiś kompan się znalazł? Im więcej podróżuje tym bardziej się napalam. Co prawda jeszcze dokładnych planów nie ma, ale może nadejdzie taki dzień, gdzie pójdę na stopa, pojadę gdzieś i tak zacznie się przygoda życia...

Magda93
Często w podróży

Nieprzeczytany post autor: Magda93 » 30 sty 2012 20:52

Ja może bym była chętna, ale nie na 1-2 lata, tylko jedną podróż w czasie wakacji. I najchętniej gdzieś poza granice Polski, bo w Polsce niemal wszystko co mnie interesuje już zwiedziłam :) ps. nie mam póki co prawa jazdy ;) Hm?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólnie o podróżach”