Nieprzeczytane posty

Sekretne miejsca w Europie- Zobacz miejsca, których nie ma na mapach ani w przewodnikach- Książka już dostępna

1
Wybierzcie się z nami w niezapomnianą podróż do najskrytszych miejsc, które właśnie teraz otwierają przed Wami swoje bramy, odsłaniając to, co przez lata pozostawało poza zasięgiem turystów. Serdecznie zapraszamy do przedpremierowego nabycia książki, której realizacja trwała blisko pięć lat. Z przyjemnością zabierzemy Was w głębokie zakamarki zabytkowych zamków, starych bibliotek czy ukrytych warsztatów. Odkryjemy przed Wami niedostępne zakątki największych europejskich atrakcji i miejsca, których nie znajdziecie na mapach ani w przewodnikach. 80% miejsc, które znajdziecie w naszej książce ujrzą światło dzienne po raz pierwszy. Nasza wyjątkowa propozycja to prawdziwy graal dla podróżników i nie tylko. Ta wyjątkowo rzadka publikacja będzie idealnym prezentem lub elementem własnej unikalnej kolekcji.


Promocja


Książka 50% taniej, teraz tylko 75 zł. Dodatkowo, przewodnik oraz audiobook gratis. Całkowita wartość promocji to 110 zł.

Podaruj komuś coś unikalnego

50 % znizki (3).jpg
50 % znizki (3).jpg (507.42 KiB) Przejrzano 2942 razy

https://podroze.org.pl/product/sekretne ... w-europie/


Zobacz także temat dlaczego wartu kupić naszą książkę:


https://podroze.org.pl/nowosc-ksiazka-s ... wodnikach/

Link do kupna książki:

https://podroze.org.pl/product/sekretne ... w-europie/

Zapraszamy w zupełnie inny wymiar podróży. Książka zawiera wyjątkowej jakości zdjęcia oraz ciekawe historie, które przeniosą Was do najskrytszych zakamarków niezwykłych miejsc.


Jeśli macie pytania piszcie śmiało w temacie poniżej:

Re: Sekretne miejsca w Europie- Zobacz miejsca, których nie ma na mapach ani w przewodnikach- Książka już dostępna

4
max pisze: 22 paź 2023 15:38
O woow jaka ciekawa propozycja. Za to właśnie lubię fora podróżnicze, już dawno znudziło mi się standardowe podróżowanie więc więc jestem na tak. Jeśli mogę zapytać o jakich miejscach lub miastach mowa. Pytam o to ponieważ sporo już widziałem i zastanawiam się z są miejsca, które być może przeoczyłem ?
Hej,

Dziękuję za zainteresowanie naszą książką. Rzeczywiście miejsca, które odkryliśmy są naprawdę wyjątkowe. Jeśli chodzi o miasta a także miejsca z których to nasze ukryte miejsca pochodzą to są to między innymi : Wenecja, Bordeaux, Bolonia, Londyn ( oraz inne miejsca w Anglii), Edynburg, Glasgow, inne miejsca w Szkocji, Oslo, Wrocław, Kraków, Gdańsk, Warszawa oraz wiele innych miejsc. Niektóre z propozycji są tak ciekawe że dotarcie do nich zajęło nam prawie pół roku. To była niesamowita przygoda, którą zresztą przeżywamy nadal tworząc drugą część. Dodatkowo, opis miejsc jest również nieszablonowy, typu suche informacje. Postaraliśmy się aby opisać każde z miejsc naszymi oczami w postaci ciekawych opowieści przenosząc czytelnika do różnych nieznanych zakątków Europy. Mamy zatem nie tylko wyjątkowe i ukryte miejsca ale również unikalne zdjęcia a także historię, każde miejsce to zupełnie inna, nowa opowieść.

Jeszcze raz dziękuje za zainteresowanie

Re: Sekretne miejsca w Europie- Zobacz miejsca, których nie ma na mapach ani w przewodnikach- Książka już dostępna

5
perek pisze: 23 paź 2023 01:45 Gratulacje, takie książki nie rodzą się często. Pomyślałem o prezencie na święta, co prawda jest jeszcze trochę czasu, ale wole tak niz pozniej biegać po sklepach bez pomysłu na prezent.

A tak swoja droga czy jest możliwość autografu na książce?
Cześć Perek,

Książka nada się idealnie na prezent, dlaczego, jest kilka powodów

- Jest to propozycja, której nie znajdziemy w żadnej księgarni a większość miejsc z naszej książki nie ma nawet na mapach i w przewodnikach
- Ponieważ opisaliśmy ukryte miejsca w formie opowieści książka może być adresowana nie tylko do podróżników.
- Mamy różne wyjątkowe miejsca: biblioteki, pracownie, stare wieże, podziemia, kościoły zamki i wiele innych miejsc, dlatego tu również każdy znajdzie coś dla siebie
- Dodaliśmy również ciekawej jakość zdjęcia, więc mamy nadzieję  ze jak ktoś nie do końca lubi czytać, to ma ciekawe zdjęcia.

Jeśli chodzi o autograf to z przyjemnością napiszemy coś, wystarczy  że napiszesz mi dedykację na priw z numerem zamówienia.

W razie dodatkowych pytan, zapraszam do tematu.

Pozdrawiam

Re: Sekretne miejsca w Europie- Zobacz miejsca, których nie ma na mapach ani w przewodnikach- Książka już dostępna

9
Dziękujemy za zainteresowanie naszą książką. Uchylając rąbka tajemnicy w książce znajdziemy dwa wyjątkowe miejsca z Wenecji. Poszukiwania pierwszego miejsca zajęły nam blisko pół roku, dotarliśmy do najgłębszych odmętów najważniejszej atrakcji Wenecji, którą jest Bazylika Św Marka, więcej o tym wyjątkowym miejscu poczytasz w poniższym temacie

viewtopic.php?f=721&t=5108

Kolejne miejsca jest praktycznie niedostępne z lądu i jest nierozerwalnie związane z weneckimi gondolami. Druga propozycja pojawi się w drugiej części naszej książki, która ujrzy światło dzienne już w 2024. Oba miejsca są wyjątkowe i jakże różne od siebie. Jeśli chodzi o Bazylikę to miejsce, które jest znalazło się w naszej książce ujrzy światło dzienne po raz właśnie w naszej książce co niezmiernie nas cieszy. Mam nadzieje że zachęciłem Cię troszkę do naszej propozycji książkowej. Ciekawą kwestią jest również fakt iż wszystkie miejsca, które opisaliśmy w naszej książce to nie suche fakty tylko ciekawe historie a fakty są jedynie subtelnie wplecione w tło, tak żeby czytający o Sekretnych miejscach w Europie mógł przenieść się do owych miejsc.
Zobacz, naszą wyjątkową książkę Sekretne miejsca w Europie , w której znajdziecie miejsca, których w większości nie ma na mapach ani w przewodnikach. Ta wyjątkowo rzadka publikacja ujrzała światło dzienne po blisko pięciu latach poszukiwań. To idealna propozycja dla wszystkich, nie tylko tych kochających podróże, link do książki https://podroze.org.pl/product/sekretne ... w-europie/

Re: Sekretne miejsca w Europie- Zobacz miejsca, których nie ma na mapach ani w przewodnikach- Książka już dostępna

10
Szanowni koledzy i koleżanki :)

W związku z małymi planami podróżniczymi tej jesieni postanowiłem sprawić sobie prezent i nabyłem książkę, mam nadzieje że pozytywnie się zaskoczę. Oczywiście jak tylko dojdzie wyrażę swoją subiektywną opinię.

PS Adminie czy mógłbym poprosić o dedykację autora, Znajdziesz mnie po emailu, który jest podpięty do tego forum, użyłem tego samego emaila przy kupnie książki.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólnie o podróżach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 257 gości