Nieprzeczytane posty

Relacja Portugalia 2012

1
Witam wszystkich .

Zapraszam bardzo serdecznie na kolejną relację z podróży tym razem z pięknej Portugalii. Zwiedziliśmy Porto, Lizbonę oraz sporą część wybrzeża od Faro aż po Lagos. Szczegóły poniżej.

Pierwszy przewodnik po Porto część 1

[yt][/yt]


Przewodnik po Porto część 2

[yt][/yt]

Lizbona część 1

[yt][/yt]



Lizbona część 2

[yt]hhttp://www.youtube.com/watch?v=aR8Cxv1bLyA&feature=g-upl[/yt]

Sintra



Kolejna propozycja na jesienne wieczory, czyli przewodnik z pięknych portugalskich plaż a w szczególności z okolic Albufeira oraz Lagos

[yt][/yt]

Re: Relacja Portugalia 2012

2
Portugalia, piękny kraj. Polecam to miejsce każdemu, podróżnikowi. Moim celem za kilka miesięcy jest miejscowość Faro. Byłam tam kilka lat wcześniej i obiecałam sobie, że na pewno tam jeszcze powrócę. Najlepiej z ukochaną osobą, ponieważ Faro jest rajem dla romantyków :) Zapach kawy unoszący się pięknymi uliczkami i zapraszający gości do tego, aby pozostać chwilę dłużej niż zaplanowaliśmy i wszędzie uśmiechnięte twarze tubylców............. to moje wspomnienia z tego miejsca. Nigdy nie zapomnę urokliwych wschodów i zachodów słońca, które obserwowałam siedząc na plaży Praia de Farno. Tym razem mam plan odwiedzenia Klasztoru Klarysek, Kaplicę Kości o której słyszałam, że jest przerażająca i wielogodzinne obiadokolacje w uroczych restauracyjkach z daniem głównym - owocami morza :)

Re: Relacja Portugalia 2012

3
Tez Polecam Portugalie , choc jeszcze raczkuje u Polaków zwiedzanie , dopiero pomału sie to rozkreca , a najwiecej firm funduje swoim pracownikom szkolenia w Lizbonie , niz jeszcze MY Polacy chcemy tam jezdzic , ale myśle że za kilk lat to się zmieni naszczescie

Re: Relacja Portugalia 2012

7
Oba miasta oferują zupełnie co innego. Porto miasto bardzo klimatyczne, z pięknymi zabytkami, które zapadają w pamięć. Lizbona to miasto, które idealnie połączyło nowoczesność, styl zachowują przy tym zabytki, których może pozazdrościć nie jeden europejski Kraj.

Ciężko jest porównywać
ODPOWIEDZ

Wróć do „Portugalia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości