Nieprzeczytane posty

Re: Paryż relacja

2
Co by o Paryżu nie powiedzieć - zawsze będzie na swój sposób fascynował. Pola Elizejskie, Wieża Eiffela, Luwr, Park Wersalski uznawany za pierwowzór ogrodu w stylu francuskim to już marki same w sobie. Punkt obowiązkowy każdej wycieczki :)

Re: Paryż relacja

3
Ja bym dodał jeszcze informacje dla tych co wybierają się do Paryża samochodem. Najlepiej nie pchać się do centrum bo szkoda czasu i nerwów. Najlepiej dojechać do najdalszej stacji metra, tam znaleźć parking i metrem przemieszczać się po mieście. Jeszcze odnośnie parkowania samochodów. Najlepiej zaparkować na piętrowym parkingu strzeżonym, koszt za cały dzień 20 E, ale jest pewność, że nikt nie porysuje nam samochodu. Widziałem jak tam parkują i jak przesuwają samochody :D

Re: Paryż relacja

5
Stronka już działa. Pozdrawiam i życzę miłej lektury.
Zobacz, naszą wyjątkową książkę Sekretne miejsca w Europie , w której znajdziecie miejsca, których w większości nie ma na mapach ani w przewodnikach. Ta wyjątkowo rzadka publikacja ujrzała światło dzienne po blisko pięciu latach poszukiwań. To idealna propozycja dla wszystkich, nie tylko tych kochających podróże, link do książki https://podroze.org.pl/product/sekretne ... w-europie/

Re: Paryż relacja

9
Pożyteczny post. Niebawem wybieram się do Paryża z rodzinką. Co prawdą mamy już zaplanowane mniej więcej co, jak i kiedy zwiedzimy (wybór był bardzo trudny, mamy tylko niecałe cztery dni). Nie lubię zwiedzać na żywca, wolę wszystko sobie wcześniej zaplanować. Trochę szkoda, że musieliśmy zrezygnować z Luwru, ale wydaje mi się, że Orsay bardziej mi przypadnie do gustu.
Podróżując odkrywasz samego siebie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Francja”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości