Nieprzeczytane posty

Łazienki

1
Warszawa to niezwykle urokliwe i wyjątkowe miejsce w Polsce, które jest również stolicą Polski. Istnieje takie porzekadło „Cudze chwalicie, swego nie znacie” i jeśli chodzi o Warszawa to w 100 procentach się ono sprawdza, gdyż większość Polaków woli wyjechać gdzieś w odległe zakątki na urlop, żeby odpocząć i podziwiać zabytki innego kraju, a przecież tu pod nosem, mamy możliwość zobaczenia, a także poznania historii nie tylko Polski, Miasta warszawy, ale przede wszystkim tych oryginalnych zabytków, budowli. Będąc w Warszawie pierwszym miejscem, do którego powinniśmy się udać to na pewno powinny być Łazienki. Łazienki to cudowny park, w którym znajduje się wiele zabytków klasycystycznych, ale także tutaj odbywają się coniedzielne koncerty Chopinowskie, które rozbrzmiewają w całym parku, a więc będąc w tym miejscu, mamy możliwość dostarczenia sobie coś dla duszy, ale i ciała. Spacer po tym parku na pewno nie będzie żadną udręką, a wręcz przeciwnie cudownym relaksem i na pewno warto się tam wybrać całą rodziną.


Ps Zapraszam do oceny powyższego miejsca wszystkich tych , którzy ów atrakcje zwiedzili.

Polecamy także

Najciekawsze tematy forum

Powązki

Re: Łazienki

2
Łazienki są wspaniałe o każdej porze dnia i roku. Można spotkać sympatyczne zwierzaki :) Szczególnie wiewiórki w Łazienkach są wyjątkowo oswojone w stosunku do ludzi domagają się od nich orzechów :)

Re: Łazienki

5
Byłam jakiś czas temu w Warszawie - wycieczka objazdowa, trzy dni napchane zwiedzaniem i muszę przyznać, że Łazienki były jedynym miejscem, które zrobiło na mnie wrażenie. Okolica jest prześliczna, taka trochę... magiczna? A wnętrza - prawie nabawiłam się zeza rozbieżnego, bo nie wiedziałam na co najpierw spojrzeć i próbowałam patrzeć na wszystko na raz. Byłam po prostu zachwycona i nie potrafił tego zmienić nawet ulewny deszcz, który padał non stop całe trzy dni i skutecznie zniechęcił mnie do wszelkich pomników czy spaceru Nowym Światem...

Re: Łazienki

6
Aż trudno uwierzyć, że w takim wielkim i pełnym ludzi mieście jak Warszawa można znaleźć takie miejsce jak Łazienki. Urocza okolica i aż chce się tam spacerować i odpoczywać jednocześnie :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Atrakcje Warszawy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 60 gości