Nieprzeczytane posty

Hotel ...

1
Hej!
Ostatnio byłem w hotelu w Kudowie i jestem zachwycony razem z żoną. Świetna obsługa, ceny i wyposażenie :) Niedawno byłem też w Kudowie, ale na prywatnej kwaterze i było do kitu. Tu jest na prawdę wysoki standard, a ceny niskie. Można ten hotelik szczerze polecić. Link do ich strony reklama usunita

Re: Hotel ...

5
Ja najczęściej wyjeżdżam w Beskid Żywiecki, a szczególnie do Zawoi. Wypoczynek w Zawoi to niesamowite doznanie. Niezwykłe walory klimatyczne, przyrodnicze i krajobrazowe pozwalają wypoczywającym w Zawoi zregenerować siły, nakarmić oczy pięknymi widokami, a serce nasycić spokojem. Zawoja jednak to nie tylko przyroda, ale również ciekawa kultura i gościnni mieszkańcy. Noclegi załatwiam w hoteluhttp://www.beskidzkiraj.com, który dysponuje również Wellness & Spa, a korzystanie z sauny, czy basenu po całodziennej wędrowce po górach jest doskonałym relaksem. Można tam również skorzystać z zabiegów relaksacyjnych.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hotele ogólnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości