Nieprzeczytane posty

Hotele z Wellness SPA

1
W tym temacie piszemy propozycje fajnych i sprawdzonych hoteli z dużym i nowoczesnym zalpeczem wellness SPA. Ja byłem z żonką w Hotelu Marena Wellness&SPA w Międzywodziu. Spędziliśmy oboje cudowne chwile na przeróżnych masażach i zabiegach, a na wieczór relaks na basenie i w hotelowej restauracji. Hotel z certyfikatem zloty standard, więc warty polecenia!

Re: Hotele z Wellness SPA

2
W Międzywodziu nie byłam, dzięki za polecenie :)
Ja bardzo lubię Czarny Potok w Krynicy, byłam już dwa razy i pojadę jeszcze nie raz. Polecam oferty specjalne dzięki którym wychodzi taniej i są dodatkowe atrakcje. My byliśmy w 1-3 listopada z ofertą halloweenową i było naprawdę bardzo fajnie :) . Braliśmy udział w konkursie wycinania straszydeł z dyni, a syn bawił się pod opieką przemiłej pani animatorki w sali zabaw dla dzieci. W hotelu jest duży kompleks spa z bogatą ofertą zabiegów, jest oczywiście basen, jacuzzi, sauny, łaźnie beskidzkie i inne atrakcje.

Re: Hotele z Wellness SPA

5
Jeśli miałabym polecić jakiś hotel ze spa to ostatnio przypadło mi do gustu Uroczysko Siedmiu Stawów niedaleko Wrocławia. Byłam tam niedawno z mamą na weekendowym wypadzie upiększającym – fajne zabiegi i kąpiele w zamkowych wnętrzach! ;)
"Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego czego co zrobiłeś"
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hotele ogólnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości