Nieprzeczytane posty

Wrocławski Jarmark Bożonarodzeniowy

1
Obrazek


Wrocław warto odwiedzić nie tylko latem, gdy sprzyja pogoda i widoki są piękne, ale również zimą, gdyż odbywa się tutaj coroczny, wyjątkowy Bożonarodzeniowy Jarmark, który prezentuje wyjątkowy świąteczny nastrój, dzięki niezwykłym elementom dekoracyjnym między innymi takim jak: Bajkowym Ogrodem dla dzieci czy potężnymi wiatrakami, ale także jest tutaj wiele kramów, gdzie można skosztować bożonarodzeniowych łakoci typu: prażone migdały, Bratwurst – pieczone kiełbaski z rusztu, piernikowe serca, ręcznie przygotowywanych owoców w czekoladowej polewie, a także napić się aromatycznego, grzanego wina dostępnego w wielu smakach pod nazwą Gluehwien.


Ps Zapraszam do oceny powyższego zabytku wszystkich , którzy ów atrakcje zwiedzili.

Warto zobaczyć także

Najciekawsze tematy forum


oraz podróże - w rożne zakątki ziemi

Re: Wrocławski Jarmark Bożonarodzeniowy

3
Miałem okazję być na takim jarmarku we Wrocławiu i muszę przyznać że jest bardzo przyjemnie. Można zjeść coś dobrego, napić się np. grzanego wina oraz kupić jakiś drobiazg. Ja kupiłem sobie kilka produktów z innych krajów, jak np. chleb czy wędlinę. Polecam wybrać się na wrocławski rynek w okresie świątecznym, panuje tam naprawdę miła atmosfera.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Atrakcje Wrocławia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 80 gości

cron