Nieprzeczytane posty

Bilet PolskiBus dla 2 osób na dowolnej trasie W DWIE STRONY

1
Mam dla Was fajną okazję. Każdy kto chciał wybrać się z PolskimBusem za granicę np. do Pragi, czy Budapesztu, czy gdziekolwiek gdzie połączenia obsługują autokary PolskiegoBusa może oszczędzić na niej 50%. Mam bowiem do sprzedania kod, który obniża cenę takiej podróży do 0 zł. Wyjazd z dowolnego miejsca, do dowolnego miejsca dla dwóch osób (miejsca wyjazdu i powrotu muszą być te same). Kod można wykorzystać do końca wakacji. Cena to 250 zł - zainteresowanych zapraszam do wiadomości prywatnej :)

Re: Bilet PolskiBus dla 2 osób na dowolnej trasie W DWIE STR

2
Sieja pisze:Mam dla Was fajną okazję. Każdy kto chciał wybrać się z PolskimBusem za granicę np. do Pragi, czy Budapesztu, czy gdziekolwiek gdzie połączenia obsługują autokary PolskiegoBusa może oszczędzić na niej 50%. Mam bowiem do sprzedania kod, który obniża cenę takiej podróży do 0 zł. Wyjazd z dowolnego miejsca, do dowolnego miejsca dla dwóch osób (miejsca wyjazdu i powrotu muszą być te same). Kod można wykorzystać do końca wakacji. Cena to 250 zł - zainteresowanych zapraszam do wiadomości prywatnej :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Odsprzedam wycieczkę”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości

cron