Nieprzeczytane posty

Re: W co się spakować, czyli torby, plecaki czy walizki?

2
rodzaj i sposób pakowania najlepiej dopasować do sposobu podróżowania.
Inaczej zapakuję się na podróż samolotem i w dodatku z transportem autokarem czy taksówką, ciut inaczej gdy dojeżdżać na miejsce będę metrem lub innymi środkami transportu publicznego. Inaczej do kampera, pod namiot, na wędrówkę.
We wszystkich jednak sytuacjach wg mnie ważne jest, by torba, waliza itp były lekkie i solidne. Chyba, ze chcemy zjechać z kosztów i szukamy taniej, być może jednorazowej walizki :)

Re: W co się spakować, czyli torby, plecaki czy walizki?

4
Wierzę w siłę plecaków turystycznych. Są niezawodne! Masz dwie wolne ręce, a porządny plecak nie obciąża mocno pleców i dodatkowo siłą rzeczy... biorę mniej ciężkich przedmiotów, bo wiem, że nie będzie mi się chciało tego dźwigać.
Wiele zależy od tego, czym będziesz podróżować, choć ja i tak się z plecakiem nie rozstaję i sama się dziwię, jak wiele jest on w stanie zmieścić.

Re: W co się spakować, czyli torby, plecaki czy walizki?

8
Ja lubię walizki na kółkach, chociaż ppo schodach trzeba je wnosić, a moja ma akurat ciężki stelaż :D za to mój chłopak nie cierpi takich walizek, doprowadza go to do białej gorączki :P woli plecaki, mówi, że wygodniejsze i chce mnie też namówić. A co ja poradzę, że plecak nie pasuje do mojego stylu ubierania? Jak jadę w góry, to zabieram plecak, ale tylko na szlaki :)

Re: W co się spakować, czyli torby, plecaki czy walizki?

10
Ja dość aktywnie podróżuję. Często latam za granicę w góry. Tak więc zdecydowanie stawiam na wygodny górski plecak. Nie ma dużej pojemności ale mogę być o wiele bardziej mobilna.Poza tym wszystko zależy od naszej organizacji. Trzeba wiedzieć co spakować.
Zerknijcie sobie tutaj: http://www.lifebox.pl/plecak-gorski-jaki-rodzaj-wybrac-w-gory/ - na stronie jest ciekawy artykul o tym jaki plecak wybrać jak planujecie wyprawy w góry. Wszystko zależy od tego jak długie trasy chcecie pokonywać. Sama preferuję te 70 litrowe.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kobieta w podróży”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości

cron