Nieprzeczytane posty

higiena w podróży

1
witajcie Dziewczyny - Panom dziękujemy

Hmmm od czego zacząć ?
Zdarzało mi się, że miałam problem z "załatwianiem potrzeby" w trudnych warunkach.
Więc zaopatrzyłam się w lejek dla kobiet (nazwy nie podaję żeby nie robić reklamy)
Po krótkiej nauce spisuje się jak trzeba.
Dziewczyny tooo dziaaaała.
Obrazek

napiszcie czy coś takiego używacie

Re: higiena w podróży

7
shewee pisze:witajcie Dziewczyny - Panom dziękujemy

Hmmm od czego zacząć ?
Zdarzało mi się, że miałam problem z "załatwianiem potrzeby" w trudnych warunkach.
Więc zaopatrzyłam się w lejek dla kobiet (nazwy nie podaję żeby nie robić reklamy)
Po krótkiej nauce spisuje się jak trzeba.
Dziewczyny tooo dziaaaała.
Obrazek

napiszcie czy coś takiego używacie


A gdzie się zaopatrzyłaś w takie cudo??:) Pierwszy raz coś takiego widzę, może warto wypróbować;)

Re: higiena w podróży

8
Również pierwszy raz widzę coś takiego - jeśli nie zapomnę o tym, to z pewnością w przyszłe wakacje, kiedy po raz kolejny będę wybierać się w wielogodzinną podróż z Gliwic nad Morze Bałtyckie - wyposażę się w taki sprzęt. Oczywiście chyba nie muszę dodawać, że mam na myśli podróż Polskimi Kolejami Państwowymi, w którym sedesy przypominają popielniczki, które w dodatku zostały wcześniej "obrobione" przez stado gołębi, a na koniec jeszcze polane rozpuszczalnikiem i podpalone?;- )

Re: higiena w podróży

10
Z damską higieną w podróży bywają kłopoty. Szczególnie, jeżeli w pociągu nie ma wody, co niestety u nas się zdarza. Dlatego warto mieć ze sobą butelkę 1,5 l wody mineralnej i chusteczki albo ręczniki papierowe (te kolejowe, zielone, są obrzydliwe). Na krótsze trasy wystarczą chusteczki nasączone płynem.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kobieta w podróży”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości