Nieprzeczytane posty

Podróże we furze po Europie

1
Witam Wszystkich,

Jestem tutaj nowy, mam na imie Mateusz. Jak wiadomo moją pasją są podróze. Zacząłem tak naprawdę podróżować od 2015 roku, odrazu się zakochałem. Pierwsza moja podróż otworzyła mi oczy, otworzyła mi to czego chcę tak naprawdę. Ale nie o tym tutaj :P Od początku tego roku zacząłem planować sobie podróż, która ma przebiegać przez europę, dokładnie 12 państw. Lecz samego mnie na to nie stać. Wiem że są tutaj takie osoby które napewno też chcą w taką podróż się wybrać, ale fundusze im na to nie pozwalają. Ja mogę dać taką możliwość. Na początku września kupuję busika, dokładniej VW T3. Chcę zebrać ekipę 6-cio osobową która jest gotowa wybrać się na miesięczną podróż busem po bałkanach na początku pazdziernika. Szukam osób które mnie zainpirują, no i chciałbym żeby to była grupa mieszana, wiem że każdy znas coś wniesie w tą podróż, bo każdy z nas jest wyjątkowy. Więc jeśli lubisz dobre towarzystwo i masz czas i chcesz naprawdę jechać to napisz, opowiedz coś o sobie. Stwórzmy razem niesamowitą paczkę z którą bedzie można podróżować nawet i po całym świecie, opisując i cieszyć się życiem. I co Wy na to? Dokładne szczegóły podam jak już będzie zebrana ekipa. Pozdrawiam i do usłyszenia :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Szukam towarzysza podróży”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 52 gości