Nieprzeczytane posty

Nietypowa wyprawa po europie z watkiem muzycznym 2016 : )

1
Hej,

Mam na imie Radek, mam 24 lata i szukam towarzysza/towarzyszki do podrozy po europie, przynajmniej basen morza srodziemnego (troszke Polski tez nie zaszkodzi) :)
Plan jest taki, zeby jechac pociagami, autostopami, chyba, ze masz samochod wtedy bedzie duzo prosciej. zatrzymujac sie na kilka dni w odwiedzonych miastach, wsiach. Raczej niskobudzetowo - namiocik, camping, schroniska, internaty, moze rowniez Couchsurfing i spanie w gosciach ? Poznawac ludzi, uczestniczyc w napotkanych lokalnych wydarzeniach i ogolnie spontaniczna, niezaplanowana PRZYGODA :)

Przy okazji z racji tego, ze jestem muzykiem, mam rowniez ciekawy pomysl na znaczne obnizenie naszych kosztow podrozy ( sprawdzony )
Biore w podroz gitarke i bede gral na rynkach, w knajpkach, kawiarniach artystycznych, zwykle finansowo wychodzilo to bardzo przyzwoicie, minimalizowalo koszty no i dla mnie przyjemnosc. Gram ogolno pojeta muzyke swiata.
Mozesz mi pomoc w tym na wiele sposobow: moze lubisz krecic filmy i cos fajnego nam z tego wyjdzie, moze masz gadane i zalatwisz po drodze jakis koncert, sprzedasz plyte, albo odgonisz cygana ? czy wiele innych pomyslow, a ja w zamian podziele sie zyskami i twoje koszta tez beda mniejsze :) nic nie jest wymagane.

ALE! nie o pieniadze tu chodzi jeno o przygode, to jest priorytet :) wiec jesli interesuje Cie taka spontaniczna nie zaplanowana podroz to napisz do mnie tu albo na facebooku - Radosław Krysiński (avatar z gitarka)

Wyruszamy na poczatku lipca.

Warunek jest taki, ze musisz lubic muzyke i miec pozytywne nastawienie :)
Pozdrawiam! :)

ps. Rok temu wyjechalem w ten sposob w podroz dookola Polski i udala sie znakomicie : )
ODPOWIEDZ

Wróć do „Szukam towarzysza podróży”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 57 gości