Nieprzeczytane posty

[AZJA PD-WSCH] [LIPIEC/SIERPIEŃ]

1
[AZJA PD-WSCH] [LIPIEC/SIERPIEŃ]

Rozpoczynam casting na partnera mojej kolejnej wyprawy ;)

Gdzie? Pod hasłem Azja Południowo-Wschodnia tym razem mam na myśli kraje takie jak Wietnam, Kambodża, Birma, Tajlandia, Laos, Malezja.

Kiedy? 16/23.07.-7/15.08. tj. 3 lub 4 tygodnie

Za ile? Bilety lotnicze kosztowałyby około 2000 zł. Przylot i wylot z dwóch różnych lotnisk.

Jakie plany? Jeszcze nie do końca sprecyzowane (chciałabym żeby osoba, z którą pojadę miała na to również wpływ). Na pewno podróżowanie i spanie tanim kosztem. Odwiedzanie miejsc nieznanych, ale i znanych turystom. Łapanie okazji jak się pojawią i szybkie przystosowywanie się do zmian.

Kogo szukam? Osoby otwartej, gotowej na wszystko, która potrafi rozmawiać godzinami i czerpać z podróżowania tyle ile się da.

Re: [AZJA PD-WSCH] [LIPIEC/SIERPIEŃ]

2
Cześć.
Na początek powiem, że nie mam zbyt wielkich kwalifikacji do brania udziału w takim castingu, a dokładniej w kwestii doświadczenia podróżniczego :) Byłem w kilku miejscach, jednak nie należę do ścisłej czołówki podróżników.

Pomysł masz świetny, szczególnie okolica i termin! Ja sam od kilku miesięcy rozglądam się za wyprawą i podane rejony bardzo mi odpowiadają. Osobiście chciałbym połączyć Tajlandię i Filipiny.

Jestem osobą kontaktową, nie potrzebuję luksusów, lubię działać spontanicznie i dawać sobie radę bez względu na okoliczności :)

Znalazłaś już kogoś do podróży? Jeśli nie, daj znać. Jestem przed 30stką, jeśli ma to dla Ciebie jakieś znaczenie.
Cezar
ODPOWIEDZ

Wróć do „Szukam towarzysza podróży”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 40 gości