Nieprzeczytane posty

USA druga połowa marca 2016

1
Witam,

Szukam towarzysza podróży na zwiedzanie Stanów Zjednoczonych w terminie 19 marca - 1 kwietnia 2016.
Kilka słów o mnie: 24 lata, student po SGH w Warszawie. Hobby: sport (piłka nożna), gotowanie, podróże,

Kilka słów o planowanej podróży

Trasa: Najpierw zwiedzanie zachodniego wybrzeża: Las Vegas, Wielki Kanion, Los Angeles, San Francisco i San Diego. Później przelot na zachodnią część samolotem i zobaczenie Nowego Jorku i Waszyngtonu. Jeśli się uda, to także wcześniej Miami.
Upodobania: Zwiedzanie zabytków i najważniejszych miejsc w poszczególnych miastach. Oczywiście można dołączyć do tego aspekt imprezowy :)
Doświadczenie: Podróżowałem do 7 krajów w Europie (Niemcy, Anglia, Irlandia, Włochy, Hiszpania, Chorwacja).
Preferowany rodzaj noclegów: preferowałbym niedrogie motele lub couchsurfing jeśli uda się ogarnąć. Z drugiej strony nie chcę jakichś ruder z karaluchami i szczurami :D
Jedzenie: Chciałbym poznać kuchnię w nowych miejscach co nie oznacza jedzenia tylko "na mieście". W tej sprawie powiedzmy, że jestem "elastyczny"
Poglądy: Żadnych LGBT, Gender itp. (czyli raczej konserwatywne światopoglądowo)


Zainteresowanych proszę o kontakt. Może uda sie ogarnąć w więcej niż 2 osoby!


Pzdr.,
Paweł
ODPOWIEDZ

Wróć do „Szukam towarzysza podróży”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 61 gości