Nieprzeczytane posty

Beneficio

1
Witam.
Poszukuję kompana/kompanki/kompanów do wyjazdu do wioski Beneficio w Hiszpanii. Osobiście zamierzam zostać tam jak najdłużej, więc ja będę kompanem tylko w jedną stronę. Podróż dowolnym środkiem transportu, data też nieokreślona, jednak chciałbym, żeby odbyła się do końca przyszłego roku.

Re: Beneficio

2
Witam serdecznie. Chciałabym latem wybrać się w podróż autostopem, czytałam o wiosce Beneficio i myślę, że odwiedzenie jej byłoby ciekawym doświadczeniem, tymbardziej, że Hiszpania chodzi mi po głowie od jakiegoś czasu. Jesteś w stanie określić, ile czasu ( mniej więcej) zajęłaby podróż w tamtą stronę ? Pozdrawiam

Re: Beneficio

3
Stopem do Beneficio można dojechać w 2 tygodnie, przy dobrych wiatrach w kilka dni, a przy złych nie dojedzie się i w miesiąc, wszystko zależy od tego ilu ludzi będzie się zatrzymywać ;) Ale taka średnia to będzie 2 tygodnie (liczyłbym nawet 10-12 dni). Ja wyjeżdżam w pierwszym tygodniu maja i jak zaznaczyłem wcześniej, osiedlam się tam :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Szukam towarzysza podróży”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 109 gości

cron