Nieprzeczytane posty

Szukam koleżanki/kolegi na wyjazdy za granicę

1
Szukam osoby, koleżanki lub kolegi, osoby samotnej, która chętnie wyjechałaby raz w roku na fajne wakacje ale sama boi się lub chce zmniejszyć koszt wyjazdu o dopłatę dla singla. Właśnie wróciłam z moich pierwszych, takich wakacji w Hiszpanii i chciałabym raz w roku wybrać się na wakacje za granicę ale nie mam z kim. Koleżanka z pracy z którą pojechałam w tym roku okazała się osobą niezrównoważoną psychicznie (mówiąc bardzo delikatnie) a we dwoje raźniej i co tu dużo mowić...taniej. Fajnie byłoby poznać kogoś z okolicy (wielkopolska), żeby trochę się poznać. Nie myślę o mega drogich podróżach więc mam nadzieję, że ktoś do towarzystwa się tu znajdzie :-) .

P.S. Preferowany wiek 35+

Re: Szukam koleżanki/kolegi na wyjazdy za granicę

2
Witam,
Mam na imię Izabela, mam 37 lat. Jestem z okolic Bydgoszczy.

Zaplanowany wyjazd mam 11-25.12.2015 do Playa del Carmen. Bilety lotnicze mam kupione 3 szt z Rainbowa - czyli bezpośredni czarter z Warszawy.
Hotel Riu Lupita 4* z All inclusive. Lecę tam z 7 letnią córką. (wprawioną w podróżach) :-). Szukam towarzyszki do pokoju.
Koszt 6000zł + transfer z i na lotnisko.
Są fajne autobusy za przyzwoitą cenę:
Playa del Carmen - Aeropuerto 156 peso = 35 zł na os /w 1str.

Jeśli masz ochotę pogadać napisz.

Serdecznie pozdrawiam
Izabela
AnnaDz pisze:Szukam osoby, koleżanki lub kolegi, osoby samotnej, która chętnie wyjechałaby raz w roku na fajne wakacje ale sama boi się lub chce zmniejszyć koszt wyjazdu o dopłatę dla singla. Właśnie wróciłam z moich pierwszych, takich wakacji w Hiszpanii i chciałabym raz w roku wybrać się na wakacje za granicę ale nie mam z kim. Koleżanka z pracy z którą pojechałam w tym roku okazała się osobą niezrównoważoną psychicznie (mówiąc bardzo delikatnie) a we dwoje raźniej i co tu dużo mowić...taniej. Fajnie byłoby poznać kogoś z okolicy (wielkopolska), żeby trochę się poznać. Nie myślę o mega drogich podróżach więc mam nadzieję, że ktoś do towarzystwa się tu znajdzie :-) .

P.S. Preferowany wiek 35+
ODPOWIEDZ

Wróć do „Szukam towarzysza podróży”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 107 gości