Nieprzeczytane posty

PolenTrip

1
Witajcie!

Na imię mi Mateusz, mam 22 lata, w zeszłym roku obroniłem licencjat z ekonomi i obecnie mam roczną przerwę miedzy studiami. Mieszkam niedaleko miasta Piła i mam czas i środki by podróżować :) Posiadam doświadczenie w backpackingu (co roku 2 wypady w góry), oraz brałem udział w programie Camp America. Założyłem wątek ponieważ poszukuje kompanów do podróży na razie po Polsce, a dokładniej rzecz biorąc jestem otwarty na wasze propozycje. Jeśli również planujesz się gdzieś niedaleko wyrwać to z chęcią się z Tobą poznam i być może gdzieś razem pojedziemy :) Do zaoferowania mam samochód typu kombi w LPG w nienagannym stanie technicznym, pozytywne nastawienie, otwartość oraz humor:) Jeśli chodzi o stopa to nie jestem zwolennikiem tego typu podróżowania, aczkolwiek nie raz korzystałem gdy nie było innego wyjścia.

Pozdrawiam serdecznie

Re: PolenTrip

2
CZEŚĆ .
Ja niestety nie posiadam licencjatu ale za to mam równie duże chęci na podróże. Mieszkamy całkiem niedaleko . Tylko ja planuje podróż trochę dłuższą czyli całą Europe zachodnią mam zamiar zobaczyć :)
No prawie całą . Odezwij się a powiem co nieco więcej.
Tomek
Peace

Re: PolenTrip

3
Hej, mam na imię Dominika i mam 20lat.
Jeżeli byłbyś zainteresowany to mnie interesowałaby wyprawa w góry (5-7dni), może Zakopane? Fajnie byłoby pochodzić po szlakach i popodziwiać piękne widoki w miłym towarzystwie. Aczkolwiek jestem otwarta na różne propozycje, Sudety, Beskidy wchodzą w grę :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Szukam towarzysza podróży”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 42 gości

cron