Nieprzeczytane posty

Włochy, ktoś chętny ?

1
Cześć ;)
Jestem tu od wczoraj. Od zawsze chciałam zobaczyć wiele miejsc na świecie i może bym w końcu zaczęła :D mam na imię Eliza, mam 25 lat i szukam chetnych może na jakis wypad do Wloch ? Fajnie byłoby zobaczyć m.in w końcu Wenecje ;) Fajnie gdyby ktoś mi pomógl bo nie mam pojecia jak sie do tego zabrac ;) jak z noclegiem itd ;)
Pozdrawiam ciepło

Re: Włochy, ktoś chętny ?

4
Witam mam 20 lat nazywam się Paweł i również chciałbym z kimś pojechać na wycieczkę do Włoch :) samemu to jest strasznie głupio podróżować, nawet nie ma się do kogo odezwać nie mówię tutaj o jakimś wspólnym zdjęciu. Ktoś byłby chętny tak się deklarowałbym wstępnie na 1 lipca? Może byśmy pojechali jakąś większą grupą

Re: Włochy, ktoś chętny ?

6
hej , ja sie wybieram na wyprawe do włoch , przez wegry , chorwację . dokładnie 12 lipca wiec czasu mało . dajcie znac ,kto jedzie na 100% , ja już jestem gotowy tylko czekam do 12 i w drogę . piszcie na mojej stronie fb .. KRIS BUSZ SCOTT BIKE , POZDRO
ODPOWIEDZ

Wróć do „Szukam towarzysza podróży”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 231 gości

cron