Nieprzeczytane posty

one way ticket;)

1
Witam, postaram się dosyć szczegółowo opisać mój cel oraz kogo szukam na tutejszym forum. Może na wstępnie coś o mnie facet 35 lata, dojrzały emocjonalnie i życiowo, odpowiedzialny, niekarany;) i nie mający nałogów;) zamierzam wyruszyć w przygodę która nie będzie miała określonego końca czasowego - ALE zaznaczam iż jest to podróż na resztę życia bez powrotu do kraju bynajmniej dla mnie. Dokąd zamierzam wyruszyć - odpowiedź prosta do miejsca w którym odnajdę szczęście;) ..mysle o azji ale ameryka poludniowa tez chodzi mi po glowie;) zwłaszcza regionów tropikalnych,gorzystych zarówno lądowych jak i na wyspach.( wszelakie inne kierunki do uzgodnienia) Skąd taki plan ? dla niektórych może być szalony czy też nieodpowiedzialny - nie będę nikogo przekonywał do swych racji czy też światopoglądu i sądzę że każdy z Was odpowie sobie na to pytanie samodzielnie a ja napiszę parę słów dlaczego wybrałem taką drogę: mam dość życia od pierwszego do ostatniego tylko po to by zakupić sobie lepsze auto, zmienić meble, kupić ciuchy bo wyszła nowsza kolekcja, czy z uporem odkładać na wyjazd raz do roku, każdego odsyłam do utworu Niemanie Aldaron Pawel Czekalski - facet dosłownie wszystko ujął w tym utworze co staram się tutaj opisać;), zastanawiam się do dalej czy warto gonić w szarości dnia codziennego do czego? do emerytury? chyba już nikt nie wierzy że do niej dożyjemy i będzie to godne życie ;) po części sytuacja geopolityczna i finansowa w naszym regionie nie wygląda zachęcająco ku przyszłości;) destabilizacja zmierza w złym kierunku;) nie jestem panikarzem ani fanatykiem – jednakże swoje teorie mam;) nie zamierzam brać udziału w wojskowych wydarzeniach;) - zamierzam dzięki tej podróży zmianić dotychczasowy styl życia odnaleźć w sobie coś - to coś czego jeszcze nie doświadczyłem, poprzez podróż, kulturę , inne religie -. Jak zamierzam żyć - z dnia na dzień;), w dzikich regionach survival, od czasu do czasu wolontariat czy też pomoc na farmach, a nawet łódka i połów rybek z turystami;) do uzgodnienia. Jakieś pytania lub wątpliwości zapraszam do kontaktu i zaznaczam iż nie interesuje mnie taki wyjazd na 2 czy 4 lata - jasno określam na resztę życia;) pozdrawiam serdecznie
szewczykluk@gmail.com
ps minimum 21 lat, max 45;), dojrzałość emocjonalna i życiowa wymagana;) nie jestem sponsorem takie pytania też miałem;) plecak swój sam poniose;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Szukam towarzysza podróży”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 35 gości