Nieprzeczytane posty

Wyprawa rowerowa przez Azję czerwiec 2015

1
Witam. Nazywam się Damian, mam 25 lat i poszukuję kompana/kompanki/ kompanów na wyprawę rowerową przez bliski wschód i Azję. Na wstępie zaznaczę, iż termin, trasa jest dość elastyczna, więc jeżeli ktoś jest zainteresowany a coś stoi na drodze, to pisać i może się dogadamy.
Start wyprawy na planuję na czerwiec 2015 a trasa wygląda następująco:
Polska – Węgry – Rumunia – Bułgaria – Grecja – Turcja – Iran – Pakistan – Indie – Bangladesz – Birma – Tajlandia – Kambodża – Wietnam – Filipiny
Chcę aby wyprawa była typowym spontanem, bez żadnego planowania i sztywnych terminów. Gdzieś się spodoba to siedzimy, jest lipa to i jedziemy nawet 200km w dzień. Wszystko ma być napisane przez życie. Oczywiście nocleg super wygodny we własnym klimatyzowanym namiocie bądź pod gołym niebem. Jak trafi się okazja u gospodarza to jak najbardziej.
Poszukiwane osoby nie musza posiadać żadnego doświadczenia w podróżowaniu (choć mile widziane), znać języków (co także nie zaszkodzi). Najważniejsze aby miały charakter i nie rzucać słów na wiatr. I zdawać sobie sprawę z tego, że czasami będzie super pięknie a trafią się i takie momenty, że strzał w łeb będzie zbawieniem.
Czas wyprawy myślę, że 6-7 miesięcy to minimum. A maksimum, jak można wywnioskować z powyższego tekstu wszystko wyjdzie w praniu.
W razie pytań pisać i pytać damian.dukiewicz@gmail.com
ODPOWIEDZ

Wróć do „Szukam towarzysza podróży”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 77 gości