Nieprzeczytane posty

Islandia lipiec 2015

1
Witam
Nazywam się Łukasz, mam 28 lat i szukam 2 towarzyszy podróży na Islandię na 7-10 dni. W planie mam przelot samolotem do Londynu i następnie do Reykiawiku. Forma podróżowania - wynajęcie samochodu 4x4 i luźne zwiedzanie całej wyspy. Noclegi w zależności od potrzeb - namioty lub noclegi na miejscu (zależy od kosztów). Jestem z południa Polski, więc lecieć planuję z Krakowa. Kontakt - jowok86@gmail.com.
Rezerwować bilety należałoby jak najszybciej, więc zainteresowanych proszę o jak najszybszy kontakt.
Mam nadzieję, że się uda bo mnie ta wyspa strasznie kręci. :)

Pozdrawiam!

Re: Islandia lipiec 2015

2
No i szybka zmiana - kontaktowałem się z wynajmującą tam samochody 4x4 polską firmą (bardzo polecaną przez turystów, którzy już wyspę zwiedzali) i patrząc na ceny zdecydowanie lepiej jechać nie w lipcu i sierpniu lecz poza sezonem. Planuję więc wyjazd 16 lub 17 kwiecień do 25 kwietnia. (czyli ok tydzień). Szukam 2 lub 3 osób.
Koszt wynajęcia samochodu 4x4 5 osobowego np. Nissan Terrano to po przeliczeniu ok 2000 zł, a na 4 osoby lub 3 łatwo policzyć ile. Oto link do strony http://icepole.eu/

Re: Islandia lipiec 2015

3
Dzisiaj sprawdzałem bilety lotnicze na trasę Kraków - Londyn - Reykjawik. Moja opcja to 16.04 późny wieczór lot do Londynu. Przekimać gdzieś w mieście i rano 7.35 lot do Reykjawiku. Oczywiście gdyby był ktoś z innych części Polski można po prostu ugadać się na spotkanie w Londynie. W tym terminie choć oczywiście jeśli by komuś nie pasowało zawsze można pokombinować :).
Czyli 17.04 rano ok 9.30. jesteśmy na Islandii.
Powrót 26 kwietnia - z Islandii o 9.30 i jesteśmy w Londynie ok 13.35. Ja mam samolot do Krk o 18.00. Tu oczywiście już każdy wraca tam gdzie mu odpowiada.
Koszt całego przelotu w tej konfiguracji to ok 1500 zł.

Re: Islandia lipiec 2015

5
Hej, można wiedzieć gdzie znalazłaś te bilety? Bo jak szukałem to były tylko od 800 zł w górę. W sumie nie brałem pod uwagę takiej opcji, wydawało mi się że trasa Polska - Londyn - Reyjkjawik jest najodpowiedniejsza. Oczywiście jeśli ktoś zna tańszą możliwość to chętnie się zapoznam :)

Re: Islandia lipiec 2015

6
Witajcie. Brakuje nam jeszcze jednej osoby do czwórki. Co więcej jedziemy własnym autem terenowym, więc odpadają koszty wynajmu samochodu. Zostaje dotarcie na Islandię i koszty paliwa na które się zrzucamy na miejscu. No i koszty własne. No jak to nie jest okazja, to już nie wiem co nią jest. :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Szukam towarzysza podróży”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości