Nieprzeczytane posty

Spragniony wrażeń

1
Witam .Zeszłego roku w sezonie zimowym udało mi się wyrwać z szarej zimnej polski na wolontariat do Ugandy . Niestety zamiast ciężko pracować wolałem kupić mały motorek ,zrobić prawo jazdy(w Ugeandzie trwa to nie więcej jak 30 min:))i pojechać na przygodę życia .Łowiliśmy ryby nad białym nilem,spaliśmy w dzungli , buszu i murzyńskich chatach. Pływaliśmy w wygasłych kraterach wypełnionych błekitą wodą żyrafy,antylopy,zebry,gużdzce dla zabawy upici bimbrem bananowym motorem goniliśmy:).Dojechaliśmy aż do mombasy nad błekitny ,gorący ocean indyjski gdzie czarni bracia za drobną opłatą na kaca łupali nam świeżo zerwane kokosy z palmy.AHHH jednym zdaniem wycieczka życia.Tej zimy zamierzam tam wrócić . Jest ktoś chętny??? mój przyjaciel mieszka taM z żoną w razie czego pomoże wszystko zalatwic (rodzina jego żony jest tak polapana że jak bywaliśmy w stolicy Ugandy Kampali bujaliśmy sie rządowym samochodem a pilnował nas żołnierz z karabinem:) . Dużo by pisać . zainteresowanych proszę o kontakt alpin.groop.nysa@gmail.com lub 889700909
mam 36 lat kuba
ODPOWIEDZ

Wróć do „Szukam towarzysza podróży”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości