Nieprzeczytane posty

Hiszpania / ANDALUZJA koniec września

1
Witam

Spontaniczny pomysł podróży do Andaluzji (trochę objazdowej, ale punkt stały wyjazdu to Malaga), start z Warszawy (samolot).
Norwegian ma dobre ceny.
2 tygodnie & TANIM KOSZTEM.
Lądujemy w Maladze, wypożyczamy auto i robimy wycieczkę po: Nerja (Balcon de Europa, Rio Chillar, Sierras de Tejada), oraz przeciwny kierunek: Malaga, Marbella, Estepona, CADIZ (koniecznie, ta plaża!), Ronda, Granada, powrót do Malagi. Ew. jeszcze Sevilla, ale to większa odległość.

Szukam 1 osoby, która również kocha Hiszpanię i hiszpańskie klimaty, a do tego niekoniecznie przepada za siedzeniem w hotelu i nakładaniem kolejnej porcji ryżu i paelli z oferty ALL inclusive.
Ja wolę przygodę :- )
W Maladze mielibyśmy za 200 zł / os. POKÓJ (po znajomości), po drodze - jeśli zastanie nas noc, w grę wchodzi a) spanie w aucie albo b) na polu namiotowym, koszty są OK (10 euro noc z prądem i sanitariatem, do przeżycia, a pola ładne, namiot pożyczę, jeśli Ty nie masz)

UWAGA!
Musisz być kierowcą, jako że ja mam prawko od 6 lat, ale gubię się we własnym mieście, a już pomijam górzystą Hiszpanię :- )

Najchętniej kobieta, bo faceci wszędzie szukają romansu, za który serdecznie dziękuję.
No chyba, że znajdzie się kolega, który ten fakt uszanuje - i wtedy proszę bardzo, rok temu jechałam tak z forumowiczem, który okazał się fajnym kolegą i zabawnym, wesołym, elastycznie podchodzącym do świata człowiekiem :- )
DA SIĘ? DA SIĘ :- )

Przybliżone koszty:
Bilet ok. 1100 zł w obie strony z bagażem 24kg+
Kwatera w Maladze 200 zł
Jedzenie w SUPER SOL i MERCADONIE - hmm, generalnie tanio, powiedzmy 250 zł / os (można taniej)
Auto po 500 zł (zatankowane do pełna, ekonomicznie palące)
Dodatkowa benzyna np 200 zł / os - auto jak wspomniałam pali mało, więc to już na całe 2 tygi.
INNE koszty: 200 zł
= ok. 2500 zł za 2 tygodnie

Fajnie jeśli znasz hiszpański (chociaż podstawy :- ) )


ZAINTERESOWANYCH POMYSŁEM PROSZĘ O KONTAKT - Ewa Serzysko (Facebook), ewa.serzysko88@gmail.com, tu mogę nie odczytać.

Na dodatkowe pytania chętnie odpowiem :- )


SALUDOS!
:P



;- )
ODPOWIEDZ

Wróć do „Szukam towarzysza podróży”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 153 gości

cron