Nieprzeczytane posty

Lwów imprezowo - jakoś w okolicy 3.08.2014r.

1
Zastanawiam się, czy są chętni na wypad do Lwowa na jakiś tydzień licząc np. od najbliższego poniedziałku tj. 03.08.2014r. Wypad raczej o charakterze zwiedzająco-imprezowym. Byłem tak rok temu jakoś i bardzo mi się podobało, a i ceny przystępne. Wstępnie mogę jechać autem, więc zrzuta na paliwo, a na miejscu spontan zupełny. Płeć i wiek kompanów(-ek) jest mi obojętny. Ważne są raczej pozytywne usposobienie, uśmiech i mocna głowa do piwa oraz imprezowa kondycja ;)

Re: Lwów imprezowo - jakoś w okolicy 3.08.2014r.

2
Zapomniałem dodać, że wyruszamy ewentualnie z warszawy :) cudowne miasto, piękne kobiety i bardzo mili i gościnni ludzie - taki obraz utkwił mi w głowie, dodatkowo praktycznie zero bariery językowej (praktycznie każdy kogo spotkałem mówił, bądź rozumiał po polsku, koszt paliwa oceniam na jakieś 130 pln w jedną stronę do podziału, a kwatery sądzę, że ogarniemy też po przystępnej cenie. Miasto jest piękne i żyje nocą oraz jest bardzo bezpieczne.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Szukam towarzysza podróży”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 36 gości