Nieprzeczytane posty

Do Rumunii na Rainbow!

1
Hej wszystkim, wczoraj wróciłem do Polski, nie rozpakowałem się i już szukam towarzyszki/towarzysza podróży. Otóż, prawdopodobnie w okolicach przyszłego weekendu jadę na woodstock(jako taki przerywnik między włajażami) no i z Kostrzyna raczej prosto stopem do Rumunii na Rainbow. Ci co wiedzą co to jest Rainbow, to wiedzą, a dla pozostałych napiszę tylko, że jest to spotkanie Tęczowej Rodziny, ludzie zjeżdzają się z całego świata, jest piękny klimat, maksimum przyrody, muzyki i wspaniałego czasu. O szczegóły proszę pytać. Jeżeli chodzi o samą podróż, to tak; niski budżet, namioty, autostop(jak pisałem wyżej), pasowałaby mi najlepiej osoba, która nie ma jakichś mega sztywnych ram czasowych, która lubi luz, która się nie boi i która lubi dobrą zabawę. Jestem podróżnikiem muzykującym, więc zabieram zawsze ze sobą instrument, wiec z głodu nie pomrzemy. Jestem doświadczonym szlajaczem, więc nie miałbym problemu z zabraniem nowicjuszy, oby tylko ten luz i trochę odwagi było. Nie ukrywam, że najbardziej odpowiadałaby mi damska płeć, z dwóch powodów; pierwszy-zawsze lepiej dogadywałem się z kobietami, drugi-chcę jechać wspólnie z moim przyjacielem, który również będzie podróżował z płcią piękną, więc rozumiecie, ale też się nie upieram i jak jakichś kompan by się znalazł, to wiadomo-jedziemy. No i tym razem zabieram z sobą afrykański bęben, wiec jak ktoś nie lubi, to odpada(nie bede kazał nosić bębna :D) Jezeli chodzi już stricte o moją osobę, to lubie dobrych ludzi, piękne miejsca, kocham muzyke, nie robie problemów, gotuję, nie lubię podróżować w sztywnych ramach czasowych, dogaduje się po angielsku i ponoć da się ze mną wytrzymać. Na co jestem nastawiony? Przygody, dobre zdjęcia, muzykę, wspaniałą naturę i zwyczajnie spędzanie dobrego czasu wspólnie. piszcie, piiiszcie bo czas ucieka!!! Pozdrawiam serdecznie i czekam na odzewy! bajoo m.

Re: Do Rumunii na Rainbow!

2
Hej:) bardZo podoba mi sie wasz pomysl na podroz. W tym roku tez szukalam towarzystwa na boom festival w portugalii, podobny klimat, duzo hipisow i psytrance. Moze juz tam byliscie? musialam jednak Zrezygnowac z wyjazdu. Mam nadzieje, ze w nastepnym roku nic mi nie stanie na przeszkodzie:) mam nadzieje ze znajdziecie kogos bo szkoda bylo by zmarnowac taka okazje :D

Re: Do Rumunii na Rainbow!

3
Cześć, wiesz, na Boomie co prawda nie byłem, ale byłem na podobnych festiwalach w innych krajach, no i nie można jednak porównać Boom Festival do Rainbow. Rainbow Gathering jest czymś bardziej złożonym jednak. No i nie jest to festiwal, prądu nie ma nawet, scen. Zmarnować okazje? Oj nie, nie. Czy ktoś się znajdzie do pary, czy nie, to jadę. Dla mnie to też zaden problem by podróżować samemu. A Ty, nie chcesz jechać?, MaDMA88? :)

Re: Do Rumunii na Rainbow!

4
Zdaje sobie sprawe, ze rainbow rozni sie pod kazdym wzgledem od festivali. Raczej chodzilo, mi o to ze ludzie podobni :) pytasz czy nie chcialabym pojechac, oj tak i to bardzo:) w sierpniu jestem trochr ograniczona czasowo, a wy jak dlugo myslicie byc w podrozy?

Re: Do Rumunii na Rainbow!

5
Hej, do Rumunii ruszasz od razu po Woodstock?? w poniedziałek?? bo nie wiem czy zdążę dojechać z Gdańska... piszę się na 100% od 4.08. do końca września jestem nieograniczona czasowo :D dziś w pracy cały dzień siedziała mi Rumunia w głowie, weszłam na forum i znalazłam Ciebie hihi ...miałam jechać do Mongolii, ale plany nagle się zmieniły...jakbyś po Rainbow chciał dalej pojeździć to jestem chętna ;) Ty zajmiesz się muzyką a ja oprawą fotograficzną - myślę, że się dogadamy
ODPOWIEDZ

Wróć do „Szukam towarzysza podróży”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości

cron