Nieprzeczytane posty

Trip AUTEM po BAŁKANACH - poszukiwana osoba z AUTEM

1
Hej, jeśli jest ktoś kto dysponuję mało palącym (najlepiej na gaz), w miarę dużym (najlepiej kombi albo bus) i przede wszystkim sprawnym (żeby się nie rozkraczył gdzieś po drodze) autem i chciałby się wybrać w sierpniu na objazdowy trip po Bałkanach tymże pojazdem, ale nie ma nikogo kto by chciał jechać z nim i się złożyć na paliwo to właśnie w tym momencie skończyły się jego problemy, ponieważ znalazł mnie - ja bardzo chętnie wezmę udział w takiej ekspedycji! :D
Wypadałoby chyba teraz parę słów o mnie: mam na imię Patryk, lat 24, mieszkam Legnica/Wrocław. Sporo jeździłem autostopem po Polsce i całej Europie (głównie zachodniej), a teraz ciągnie mnie na Bałkany tylko w formie zmotoryzowanej. 28.07 kończę studia, więc to moje ostatnie wakacje i chciałbym ten czas dobrze wykorzystać.
Można do mnie pisać tu
Jeśli ktoś chce mnie za kompana to śmiało pisać ;) Wszystkie szczegóły do ustalenia, a jak ktoś już ma jakiś plan to ja się dostosuję :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Szukam towarzysza podróży”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 55 gości