Nieprzeczytane posty

Pilne! 5 osób do przejazdu autem z PL do Gruzji!!!

1
Cześć, pilnie poszukuję pięciu osób do przejazdu z Krakowa do Kutaisi przez Turcję[/b]
termin wyjazdu - około 17.lipca (najpóźniej 22 lipca rano musze być na lotnisku w Kutaisi)
zasada jest taka: ponosimy wspólnie koszty podróży które szacuję max na 500 zł /osobę przy pełnym składzie. Śpimy pod namiotami (plaże, góry etc - auto jets mocno terenowe więc nie ma ograniczeń), jemy wspólnie - jesteśmy przez kilka dni ekipą. W Gruzji żegnamy się i każdy kontynuuje na własną rękę (chyba że będą chętni na rajd konny w Chewsuretii który organizuję, ją jeszcze 3 wolne miejsca!!!)
Trasa liczy mniej niż zakładałem - koło 3500 km (nie musze jechać do Kapadocji, więc można traskę skrócić i uprzyjemnić jadąc wybrzeżem Morza CZarnego) - na załączonym obrazku jest jeszcze z uwzględnieniem centrum Anatolii, można to skorygować
Jeździłem w ten sposób już kilka razy więc mam doświadczenie i wiem że jest to całkiem fajna sprawa
jeśli ktoś jest chętny proszę pisać, czasu jest mało ;)
Załączniki
trasa_Krk_Kutaisi1.jpg
trasa_Krk_Kutaisi1.jpg (70.58 KiB) Przejrzano 6227 razy

Re: Pilne! 5 osób do przejazdu autem z PL do Gruzji!!!

4
przepraszam że dopiero teraz, ale właśnie wróciłem z rajdu konnego a nie miałem dostępu do sieci
odpowiadając na pytania: nie wiem jak będzie w przyszłym roku, na razie skupiam się na obecnym - na KAukazie trudno cokolwiek planować z wyprzedzeniem, bo sytuacja polityczna bywa zmienna (Putin dziś sięga po Ukrainę, jutro może sięgnąć po Gruzję)
ograniczenia i wymagania - trzeba mieć obycie z górami (wysokimi - główne pasmo Kaukazu) i najlepiej mieć obycie z końmi (sporadycznie biorę osoby początkujące, wolę żeby uczestnicy potrafili jeździć konno i obchodzić się końmi)
kontakt ze mną : mail jajacu@yahoo.co.uk , tel 694 682 217
szczegóły, koszty etc proszę na priv, szkoda rozpisywać się na forum, pozdrawiam
ODPOWIEDZ

Wróć do „Szukam towarzysza podróży”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości