Nieprzeczytane posty

w lipcu autostopem po Europie

1
Cześć! :)

Mam na imię Ola i szukam towarzyszki, która chciałaby pojechać w lipcu autostopem (ew. jakieś tanie formy transportu typu blablacar, polski bus) na tripa po Europie. Zależy mi, żeby zobaczyć jak najwięcej przy małym nakładzie budżetowym.

Jestem otwarta na propozycje jeśli chodzi o państwa, osobiście myślałam o jakichś ciekawych miastach/ stolicach na zachodzie bądź południu (mam narazie 2 pomysły odnośnie trasy). Jeśli chodzi o noclegi to myślałam o Couchsurfingu, a w razie jak się nie znajdzie żadnego hosta to wtedy jakieś hostele/ ew. namiot. Co do długości tripa to jest to kwestia dogadania, zależy jaki byłby plan, ja mam wolny cały lipiec (najbardziej odpowiada mi opcja 2-3 tygodni).

Podróże są moją pasją od dawna! Studiuję języki obce (niemiecki, angielski) i znam na poziomie komunikatywnym włoski. Uwielbiam spędzać swój czas z obcokrajowcami, interesuję się innymi kulturami, dlatego zależy mi na kontakcie z rodzimymi mieszkańcami. Myślę, że taki trip to świetna okazja, żeby poznać mega ciekawych ludzi i przeżyć niezapomnianą przygodę!

Zainteresowani? ;) Jeśli tak to prześlę Ci na prv mój profil na Couchsurfingu, żebyś wiedziała z kim masz do czynienia. :)
(Jeśli zebrałoby się więcej chętnych to można jechać w 4, czyli 2 pary po 2 osoby).
ODPOWIEDZ

Wróć do „Szukam towarzysza podróży”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 54 gości