Nieprzeczytane posty

Wyprawa po Europie, sierpień 14'

1
Cześć :) Niedawno postanowiłam, że chcę przeżyć jakąś fajną przygodę, ale niestety każdy z moich znajomych rozjeżdża się w inną stronę w tym roku.
Dlatego też liczę na Was, mam nadzieję że znajdą sie jacyś chętni.
Chciałabym się wybrać na zachód Eu (Francja, Hiszpania) Bądź też w całkiem drugą stronę (Grecja/Chorwacja). Tego jeszcze nie wiem, może ktoś też rzuci jakiś dobry pomysł? Jestem dość elastyczna w tych sprawach :D Generalnie chodzi mi też o to, żeby niczego tak mega ściśle nie planować, tylko raz wsiąść w pociąg albo autobus, raz złapać stopa itp. albo przejść 30 km :) Chciałabym zobaczyć jak najwięcej (czyli wstępowanie do miast też się zalicza), na luzie i bez zbędnych spin, bo własnie o takie wakacje mi chodzi, a na sam koniec obijać się na jakiejś (niekoniecznie zatłoczonej) plaży albo łące przy zbiorniku wodnym. Wyjazd planuję na sierpień.
Jeśli ktoś chciałby się dołączyć do snucia nieskonkretyzowanych planów (które potem się skonkretyzują oczywiście!) to zapraszam!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Szukam towarzysza podróży”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 113 gości

cron