Nieprzeczytane posty

Szukam osoby do wspólnej podróży na Filipiny

1
Witam. Zamierzam wyjechać jakoś pod koniec roku, im szybciej tym lepiej:) To będzie mój pierwszy wyjazd na Filipiny. Marzy mi się pełen spontan, miło spędzony czas bardziej na plażach ale od głośnych imprez też nieuciekam. Mam 21lat, szukam najlepiej kogoś w moim wieku kto też jeszcze nigdy tam niebył. Jestem otwarty na świat, na filipinach zamierzam odwiedzić polaków którzy mieszkają tam dłuższy czas i są chętni pokazać tamtejsze wyspy. Nie chce żeby była to wyprawa wysokobudżetowa gdzie sypia się w hotelach i popija drinki z palemką. Czas pobytu? Tak długo aż skończą się pieniądze. Za miesiąś wyjeżdzam do Szwecji gdzie kilka miesięcy pracy i jak najszybszy wyjazd na Filipiny. Nawet jeżeli nieuda mi się nikogo znaleźć wyjeżdżam bo mam zaproszenie od chłopaków z siquijor. Na miesiąc planuje wydać do 1000zł(bez kosztów samolotu). Szukam osoby mega pozytywnej chętnej poznać tamtejszą kulture i zwyczaje. No i oczywiście żeby po angielsku umiał coś więcej niż tylko się przedstawić. Pozdrawiam.

Re: Szukam osoby do wspólnej podróży na Filipiny

2
Mały dodatek do wcześniejszego postu. Gadałem z ziomkiem który mieszka tam już 3lata i prowadzi taki malutki resorcik dla polaków. Jego ceny wyglądają mniej wiecej tak- za nocleg życzy sobie 562zł miesięcznie, jest tam wszystko wliczone w cene czyli wifi,prąd,gaz,woda,pokój etc, za pełne wyżywienie życzy sobie również 562zł, oczywiście można odmówić i robić sobie samemu jedzenie w jego kuchni albo jeść na mieście, samemu robiąc jedzenie można zaoszczędzić kilkukrotnie. Czyli żeby wogóle tam być i jeść jedzenie serwowane przez niego trzeba wydać 1124, oczywiście tak jak wspomniałem można jeść o wiele taniej. Ma też wiele płatnych całodniowych wycieczek,nurkowanie,łowienie ryb, ma nawet załatwione wizyty u szamanów, ogółem ma tego pełno za śmieszne pieniądze.

Re: Szukam osoby do wspólnej podróży na Filipiny

7
Siema, my będziemy od 11 do 28 listopad, ładujemy w Hong Kongu i razem z żonką :) ( oboje 30 lat ) ruszamy na Filipiny, chcemy tam spędzić okolo 14-16 dni, wiec jesli ktoś chętny na plan w przybliżeniu taki: tanie noclegi, ale raczej będziemy myślec o pokojach dwuosobowych, no moze niekiedy nie.. Palawan, boracay, bohol i nurkowanie z rekinami wielorybami , nie ma ale presji , chyba ze ktoś ma inny plan, rozważamy rowniez Wietnam z Kambodża, bądź Tajlandię z Kambodża , w zeszłym roku spodobała nam sie Malezja , czekam na info, adi_1984@tlen.pl
ODPOWIEDZ

Wróć do „Szukam towarzysza podróży”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości

cron