Nieprzeczytane posty

Podróż busem: Chorwacja 01.06 - 21.07, oraz 11.08 - 30.10

1
Witam,

Mam na imie Bartek, mieszkam na Śląsku i mam 27lat. Planuje porzucić 2 etaty i wybrać sie na półroczne aktywne wakacje. Póki co moje finanse w znacznej części uzależnione są od sprzedaży samochodu, ale jeżeli wszystko pójdzie po mojej myśli, to w czerwcu będziemy w trasie.

Poszukuje 1-3 osób zainteresowanych wyjazdem busem na Bałkany. Trasa będzie zależała od miejscowości, które chcemy zwiedzić. Głównym celem jest Chorwacja. Nie chce bić rekordów odległości i być ograniczonym czasowo, możemy nawet 2 tyg tam jechać, jeżeli po drodze będą na tyle ciekawe miejsca. Chciałbym spędzać czas dość aktywnie także wyjść w góry, roweru jak i imprez nie powinno zabraknąć. Co jakiś czas odwiedzimy kempingi i hotele, ale głównie nocujemy w zestawie namioty+bus, co by zaoszczędzić jak najwięcej pieniedzy. W zależności od tego ile osób będzie przekonanych do wyjazdu, na tyle będziemy dzielić koszty paliwa i innych potrzebnych wydatków.

Orientacyjne koszty i odległości:

01.06 - 21.07.2014
kierunek: Chorwacja
il. km: 1600 (+ powrót)

21.07 - 11.08.2014
Powrót na 2 tygodnie do domu.
Możemy odpocząć od siebie i przy okazji zaliczyć Woodstock ;]

11.08 - 31.10.2014(?)
kierunek: Bałkany (?)

Póki co kierunek nie jest ustalony, ale wolalbym omijać zachód i droższe kraje. Powiedzmy, że zrobimy ok. 6000km spalając 10l/100, to jakieś 2500zł + dzienny koszt jedzenia + przyjemności. Paliwo dzielimy na ilość osób w aucie, a reszte każdy może obliczyć pod siebie ;]

Pozdrawiam
ODPOWIEDZ

Wróć do „Szukam towarzysza podróży”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości