Nieprzeczytane posty

Europa stopem lato 2014

1
Cześć :)
Mam 19 lat i już od dawna marzę o wakacjach z plecakiem, ale niestety nie mam z kim realizować tych marzeń. Moje doświadczenie w podróżowaniu stopem jest raczej niewielkie (kilka krótkich tras w Polsce), ale myślę, że sobie jakoś poradzimy :) Nie mam jeszcze dokładnego planu, celowałabym gdzieś w stronę Europy Zachodniej. Podróż oczywiście bardzo niskobudżetowa. Spanie można ogarnąć na couchu lub w tradycyjny sposób czyli namioty :) Myślę, że najlepiej byłoby pojechać w cztery osoby, a jeśli w dwie to raczej wolałabym żeby to był chłopak (ze względu na bezpieczeństwo). Wyjazd planuje w okolicach czerwiec/lipiec, na około 2-3 tygodnie.

Re: Europa stopem lato 2014

2
na pograniczu dwóch miesięcy Czerwca i Lipca chciałbym się wybrać do katedry w Santiago de Compostela w Galicji w północno-zachodniej Hiszpanii Drogą Świętego Jakuba. Długość szlaku to około 750 km i czas przejścia planuje na jakieś miesiąc czasu w zależności od tępa. Fajnie by było gdyby znalazła się jakaś osoba która by mi potowarzyszyła. Z Polski do Hiszpani i z powrotem planuje dojechać autostopem a szlak oczywiście przejść cały z buta. Jeśli masz ochotę na dłuższy spacer to serdecznie zapraszam. Pozdrawiam !!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Szukam towarzysza podróży”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości

cron