Nieprzeczytane posty

wakacje za free! stopem na zachod europy!!!! adventure:)

1
Wrocilam z Kanady na okres 6miesiecy. Zwiedzialam mase miejsc w Europie bacpacking, last minute bilety, wyjazdy bez rezerwacji, to juz bylo..wciaz mi malo:) chce udowodnic ze da sie podrozowac bez kasy!!! w stanach jest to bardziej popularne w europie mniej ale do zrobienia!!!! mam 26 lat poszukuje chetnej osoby dziewczyny lub tez chlopaka gotowego na taki wypad wyjazd z Polski do Portugali stopem!! z plecakiem i spiworem (nocleg za free) plus couchsurfing, zwariowany pomysl i wiem ze nie jest wiele osob gotowych na takie niewygody, ale mam nadzieje ze poznam tu choc jedna osobe gotowa na przygode swojego zycia!!! na poznanie nowych miejsc nawiazanie nowych znajomosci!!!cala podroz chce uwiecznic zdjeciami. Planuje wyjazd w polowie Marca z pierwszym dniem wiosny lets do it!!!!!! :) raz sie zyje!!

Re: wakacje za free! stopem na zachod europy!!!! adventure:)

5
Eh, a ja myślę, ze to naprawde swietny pomysl z takim wyjazdem dla wytrwalych, można się sporo nauczyć i przeżyć wiele fascynujacych przygód, nie bez powodu mówi się , ze gdzie ryzyko tam zabawa;) Jeśli jeszcze nikogo nie znalazlas to chętnie zglosze swoja kandydature: dziewczyna, 21 lat, niepoprawna optimistka w typie obiezyswiata;) obecnie nie studjujaca. Znam angielski, hiszpanski, gotuje ;p
Zawsze marzyl mi się taki wyjazd w ciemno, ale braklo okazji

Re: wakacje za free! stopem na zachod europy!!!! adventure:)

9
Czy poszukiwania osób i sam pomysł dalej aktualne? I czy 21-letni chłopak mógłby też się zabrać? Planuję podróżować już od 2 lat, na samą myśl o wyjściu z domu i wyruszeniu przed siebie wrze we mnie krew... Chcę pójść gdziekolwiek z nowo poznanymi ludźmi, zwiedzać, nie - zatłoczone miasta, a gęste lasy, potężne góry, piękne wzgórza i doliny oraz jeziora. Przeżyć przygodę i czuć życie, nawet jeśli miałbym deptać po cieniu rzucanym przez samą śmierć. Wolałbym pieszą podróż, ale stopem nie jest aż tak źle biorąc pod uwagę, że i tak trzeba czasem się trochę przejść.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Szukam towarzysza podróży”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 38 gości