Nieprzeczytane posty

Idealny towarzysz? :)

1
Hej :)
Czy zastanawialiście się kiedyś jakie cechy są dla Was najbardziej interesujące wybierając współtowarzysza podróży, kto byłby dla Was odpowiednim kompanem? Może ktoś kto ceni sobie wygodę a może ktoś kto lubi podróżować autostopem? do 30tki? lubiący zwiedzać? A może lubiący wypoczywać biernie na plaży?
Jeśli macie chwilę proszę o Wasze wskazówki i porady na wątku ( lub na mail findcotravellerATgmailcom).
pozdrawiam i dziękuję
CT

Re: Idealny towarzysz? :)

2
Na pewno musi być to osoba pozytywnie nastawiona do życia i spontaniczna, pomysłowa i na pewno nie oczekująca wszędzie jakiejś wygody, a wręcz przeciwnie, raczej nastawiona na przygodę jak w znanej piosence:
Przygoda, przygoda, każdej chwili szkoda,
Świat jest piękny, czy to znasz?
Otwórz oczy, patrz, otwórz oczy, patrz!

Fajnie jest spać w hotelu *****, ale i fajnie pod namiotem, czy w samochodzie jeśli chwila tego wymaga :), czy nawet na polu, czy łące lub plaży...

Re: Idealny towarzysz? :)

5
Ja kiedyś się bałam, ale rok temu miałam sytuację typu BEZ WYJŚCIA.... mogłam porzucic pomysł zwiedzenia Hiszpanii (a to było marzenie, na które czekałam długo) i stracić zaliczki lub szybko szukać "zastępstwa".
Tak oto trafiłam na SUPER chłopaka, który uszanował perfekcyjnie fakt, że nie chcę być podrywana ani męczona podtekstami (zresztą sam był po rozstaniu i nie było mu to w głowie), WYJAZD SUPER-UDANY, kolega-towarzysz zarąbisty i przesympatyczny, z moim (czarno-sarkastycznym, ostrym) poczuciem humoru :)
I wyluzowany ;) Bez spinania pupy i foszków. Bez obrażania się, z pełną wyrozumiałością i kulturką.
A właśnie o to mi chodziło.....
Mogliśmy szczerze pogadać, pochichrać się, ale i się rozejść na całą dobę.

Nie ma nic gorszego niż pojechać z kimś niewłaściwym kto zepsuje najpiękniejszy nawet wyjazd.
MNIE SIĘ UDAŁO :)
W tym roku znów szukam :)

Re: Idealny towarzysz? :)

6
ewa.serzysko pisze:Ja kiedyś się bałam, ale rok temu miałam sytuację typu BEZ WYJŚCIA.... mogłam porzucic pomysł zwiedzenia Hiszpanii (a to było marzenie, na które czekałam długo) i stracić zaliczki lub szybko szukać "zastępstwa".
Tak oto trafiłam na SUPER chłopaka, który uszanował perfekcyjnie fakt, że nie chcę być podrywana ani męczona podtekstami (zresztą sam był po rozstaniu i nie było mu to w głowie), WYJAZD SUPER-UDANY, kolega-towarzysz zarąbisty i przesympatyczny, z moim (czarno-sarkastycznym, ostrym) poczuciem humoru :)
I wyluzowany ;) Bez spinania pupy i foszków. Bez obrażania się, z pełną wyrozumiałością i kulturką.
A właśnie o to mi chodziło.....
Mogliśmy szczerze pogadać, pochichrać się, ale i się rozejść na całą dobę.

Nie ma nic gorszego niż pojechać z kimś niewłaściwym kto zepsuje najpiękniejszy nawet wyjazd.
MNIE SIĘ UDAŁO :)
W tym roku znów szukam :)
No fakt, udało Ci się, ale masz jakiś kontakt dzisiaj z tym towarzyszem? W sumie szkoda porzucić taki kontakt i dobrego kompana podróży.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Szukam towarzysza podróży”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 135 gości

cron